Oyun

Resident Evil 3 Remake Demosu Yolda

Geçtiğimiz yılın Aralık ayında duyurulan Resident Evil 3 Remake’in demosunun yolda olduğu duyuruldu. Resmi Twitter hesabından yapılan konuyla ilgili bilgilendirmede net bir tarih veya detay verilmedi.

Geçtiğimiz senenin Ocak ayında Resident Evil 2’yi köklerine sadık kalarak adeta baştan geliştirerek oyunu günümüz grafiklerine ve oynayış mekaniklerine uyarlayan Capcom, oyuncular ve eleştirmenlerden çok olumlu geri dönütler almıştı. Aldığı bu güzel tepkilerden sonra aynı yılın sonunda Resident Evil 3’ün remake edileceğini duyuran başarılı firma dün akşam saatlerinde oyunun demosunun yolda olduğunu oyuncularla paylaştı. Bazı basın mensupları tarafından oynanan demo olumlar yorumlar aldı.

Resident Evil 3 Remake Demosu Yolda
Jill Valentine

Jill Valentine geri dönüyor

Evrenin sevilen karakterleri Leon ve Claire’ın maceralarını konu alan Resident Evil 2 Remake’in çıkmasına yakın bir demo yayınlayan geliştiriciler yine aynı yolu izliyor. Nisan ayında raflardaki yerini alacak olan oyunun demosu hakkında ise net bir tarih verilmezken, daha fazla detayın yakında paylaşılacağı söylendi. Sistem gereksinimlerine geçmeden önce, Resident Evi 3 Remake’in içerisinde Resident Evil: Resistance adında 4 kişilik bir coop oyunu da olacağını hatırlatalım.

Bizleri tam 21 sene sonra Jill Valentine ile birlikte tekrar Raccoon City’e götürecek olan oyunun minimum sistem gereksinimleri şöyle:

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8.1, 10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel® Core™ i5-4460 veya AMD FX™-6300 veya daha iyisi
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 760 veya AMD Radeon™ R7 260x
  • DirectX: Sürüm 11
  • Sabit Disk: Henüz bilinmiyor
Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı