Oyun

Resident Evil 3’e DLC Gelecek Mi?

Capcom tarafından geliştirilip bu ayın başında piyasaya sürülen Resident Evil 3 Remake’in DLC planlamasına dair yeni bilgiler geldi. Resident Evil oyunları hakkında yaptığı sızıntılarla tanınan kullanıcı, verdiği son bilgilerle oyunun hayranlarını üzebilir.

Resident Evil 2’nin ayak izlerini takip eden ve Jill Valentine ile Carlos Oliveria’nın zombilerle kaynayan Raccoon Şehri’nden savaşarak kaçmaya çalışmasını konu alan Resident Evil 3 Remake, genel anlamda oldukça olumlu yorumlar almıştı. Fakat oyunun Resident Evil 2 Remake’e oranla kısa olması birçok oyuncunun aklına acaba ek paketler mi gelecek sorusunu getirmişti. Bazı oyuncular halihazırda Resident Evil: Resistance adı altında çok oyunculu bir yapım ile beraber çıkış yapan oyunun bu sebepten dolayı herhangi bir ek paket almayacağını düşünmeye başlamıştı. Resident Evil ve Capcom çatısı altından çıkan oyunlar hakkında yaptığı tutarlı sızıntılarla bilinen kullanıcı bugün verdiği son bilgilerle ek paket bekleyen oyuncuları üzen açıklamalarda bulundu.

Resident Evil 3’e DLC gelmesi pek muhtemel değil

Oyuncuların görüşleri DLC konusunda ikiye ayrılınca oyunun hayranları bu soruyu Twitter üzerinden Resident Evil oyunları hakkında sızıntılarıyla bilinen Dusk Golem veya diğer adıyla AestheticGamer’a sordu. Soruları yanıtsız bırakmayan AestheticGamer, ek paket çıkmasının pek olası görünmediği söyledi.Oyunun geliştirilme aşamasının bir süre önce sonlandığını ve oyun üzerinde çalışan ekibin çoktan başka bir projeye taşındığı belirten AestheticGamer, DLC bekleyen oyunculara kötü bir haber vermiş oldu.

Resident Evil 3’e DLC Gelecek Mi?

Resident Evil 3 Remake’in ek paket fikrini Capcom çoktan rafa kaldırmış olabilse de, bunların hepsinin bir söylenti olduğunu ve oyunun hayranlarına Resistance’a hala daha güncellemeler geleceğini söyleyelim. Jill Valentine ile oyun keyfine doyamayanlar için oyunun sevilen karakterinin yakın zaman içinde Resident Evil: Resistance’a geleceği haberini de vermiş olalım. Oyunun diğer ana karakteri olan Carlos’un ise Mayıs ayında Resistance kadrosuna katılması bekleniyor.

Ufukta Resident Evil 8 mi var?

Capcom’un her ne kadar Resident Evil 3 Remake defterini kapatma ihtimali olsa da, serinin hayranlarına yeni bir Resident Evil oyunu söylentileri olduğunu hatırlatalım. Chris Redfield ve Ethan’ı geri getireceği söylenen oyunun Resident Evil 8 olacağı söylense de henüz net bir bilgi yok.

Resident Evil 3 Remake PC, PS4 ve Xbox One için çıkış yaptı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı