Oyun

Resident Evil 8 En Ürkütücü RE Oyunu Olabilir

Capcom’un merakla beklenen yeni Resident Evil oyunu Resident Evil 8 hakkında söylentilerin ardı arkası kesilmiyor. Gelen yeni bilgilere göre Resident Evil 8 olacağı söylenen yeni oyunun serideki en ürkütücü oyun olacağı söylenmiş.

Resident Evil 3 Remake çıkış yapmış ve çoğu hayran tarafından tüketildikten sonra şimdi oyuncular gözünü bir sonraki Resident Evil oyununa çevirmiş durumda. Resident Evil 2 ve 3 Remake ile ana seriden kopan oyunun yeni oyunla birlikte tekrardan ana seriye dönüş yapacağı söyleniyordu. Geçtiğimiz aylarda oyun hakkında bol bol yeni söylentiler çıkmış ve birden sessizliğe bürünmüştü. Ancak geride bıraktığımız birkaç gün içerisinden tekrardan yeni söylentiler ile gündeme gelen Resident Evil 8’in Ethan ve Chris gibi karakterlere ev sahipliği yapacağı ve birden fazla kötü adama sahip olacağı söylenmişti.

Resident Evil 8 En Ürkütücü RE Oyunu Olabilir
Resident Evil 3 Remake

Resident Evil ve Capcom’a olan yakınlığı ile bilinene AestheticGamer, paylaştığı yeni bilgilerle Capcom’un Resident Evil 8 hakkında çok fazla bilgi vermeyeceğini çünkü oyuncuların heyecanını oyuna saklamak istediklerini söyledi. Ancak daha önce yaptığı tutarlı sızıntılarla gündeme gelen AestheticGamer, serinin yeni halkası Resident Evil 8’in, bugüne kadar çıkmış en dehşet verici Resident Evil oyununun RE8 olacağını dile getirdi. Yaptığı bu açıklama sonra Resident Evil hayranları Twitter kullanıcısını adeta soru yağmuruna tutarak daha fazla bilgi istedi. Oyuncuları kırmayan fakat çok fazla bilgi vermekten de kaçınan AestheticGamer, Resident Evil 8’in bugüne kadarki en rahatsız edici düşman tipi tasarımlarına sahip olacağını söyledi. Geride bıraktığımız yıllarda ürkütücü görünümleriyle karşımıza çıkan bazı Resident Evil canavarlarını düşündüğümüz de bu durumun gerçek olma ihtimali bir hayli yüksek gibi duruyor.

AestheticGamer ayrıca dün paylaştığı bir bilgiyi yenileyerek Resident Evil 8’de Alan adında bir kötü adamın olacağını söylemişti. Ayrıca yeni oyunda yer alacağı söylenen Chris Redfield’ın modelinin yeniden yapılacağı da dile getirdi. AestheticGamer her ne kadar geçmişte hem Resident Evil oyunları hem de Capcom’un diğer oyunları hakkında tutarlı sızıntılara imza atmış olsa da bunların resmi bilgi olmadığını ve en doğru bilgiler için Capcom cephesinden gelecek olan açıklamayı beklemek gerektiğini hatırlatalım.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı