Oyun

Resident Evil Tarayıcı Tabanlı Oyununu Çıkarttı

Sevilen oyun serilerinden Resident Evil tarayıcı tabanlı yeni oyununu çıkarttı. İşte Resident Evil’ın tarayıcı tabanlı oyunu.

Milyonlarca kişi tarafından büyük bir keyifle oynanan Resident Evil serisi için tarayıcı tabanlı bir oyun yayınlandı. Resident Evil oyununun yapımcısı Capcom Resident Evil’ın tarayıcı tabanlı oyununu Project Resistance oyunu öncesinde yayınladı. Capcom’un tarayıcı tabanlı oyunu Project Resistance için hazırlandı ve bu internet sistesine giren oyuncular eğlenceli vakit geçirebilecek. 

Oyunun hikayesine gelecek olursak : Kendinizi bir gün evden çıkmış partiye giderken buluyorsunuz. Katılacağınız partı cadılar bayramı partisi. Her şey çok mükemmel bir şekilde gidiyor. Elbette ki Resident Evil evreninde olan şeyler burada da oluyor ve başınıza bir şey geliyor. 

Asıl oyun sitede bulunan “Go to the Party!” Butonuna basmanızla başlıyor. Bu düğmeye bastıktan sonra yolda sizi kaçırıyorlar ve sizi Umbrella Corp şirketinin tesislerine götürüyor. Bu tesiste bize 9 soru soruluyor. Eğer ki sorulara doğru cevap verirseniz kaçabiliyorsunuz. Cevaplara deneme yanılma yoluyla yanıt vererek kaçabileceğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz zira cevaplar değişiyor. 

Capcom’ın üzerinde çalıştığı yeni Resident Evil oyunu da benzer bir senaryoya sahip olacak. Project Resistance oyununda 1 oyuncu toplamda 4 oyuncuya karşı mücadele edecek. Oyun içerisinde çeşitli tuzaklar, yaratıklar ve diğer oyuncuları etkisiz hale getirecek pek çok şey olacak. 

Project Resistance Oyunu Geliştirme Aşamasında!

Tarayıcınız üzerinden oynayacağınız oyun için herhangi bir tarayıcıyı kullanabilirsiniz. Oyunu tamamladıktan sonra oyun sonucunuzu sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Şimdilik geliştirme aşamasında olan Project Resistance oyununun bizlere neler sunacağı şimdilik net olarak bilinmiyor. Oyunun çıkış tarihinin ve fiyatının şimdilik bilinmediği için oyun hakkında oyun severlerin sabırsız bekleyişi devam ediyor. Oyunun tanıtım videosunu yazımızın altında yer alan videodan izleyebilirsiniz. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı