Oyun

Ruiner Nintendo Switch’e Geliyor

Reikon Games tarafından geliştirilen, cyberpunk temalı Ruiner, PC ve konsollardan sonra Switch’e geliyor. Oyunun resmi Twitter hesabından yapılan açıklama da net bir çıkış tarihi verilmese de çok yakın bir zaman içerisinde çıkacağına vurgu yapılmış.

İlk olarak 2017 senesinde PC, PS4 ve Xbox One için bağımsız Polonyalı geliştirici Reikon Games’in çatısı altında geliştirilip, Devolver Digital tarafından dağıtılan Ruiner, izometrik kamerası, sürükleyici hikâyesi ve bitmek tükenmek bilmeyen vahşi aksiyonu ile ön plana çıkmıştı. Bazı mecralar tarafından zaman zaman sinir bozucu olabilen zorluğu, bölüm tasarımı ve düşman çeşitliliği konusunda kısıtlı olması yüzünden ortalama notlar alsa da, hem oyun basını hem de oyuncular tarafından iyi puanlar alan Ruiner’ın Switch versiyonu için net bir çıkış tarihi verilmedi.

Ruiner Nintendo Switch’e Geliyor
Ana karakterimiz Puppy

Her şeyin özgür olduğu (!) bir dünya

2091 yılında, sözde insanların hayallerinin gerçek olduğu ve herkesin olmak istediği kişi konusunda özgür olduğu söylenen Rengkok veya diğer adıyla araf adı verilen hayali bir şehirde geçen Ruiner’da Puppy adında maskeli ve sessiz bir karakteri yönetiyoruz. Cyberpunk temalı bu distopyan şehirde kardeşimizi bulmak için önümüze çıkan her mücadeleye taktiksel olarak farklı farklı şekillerde hazırlanmalı ve Puppy’e farklı beceriler kazandıran çeşitli ekipmanları kullanmalısınız.

Geliştirici Reikon ayrıca aynı tweetin altında kullanıcıların bir sonraki oyunları hakkında sordukları soruları da cevapladılar. Bir sonraki projelerinin de tıpkı Ruiner gibi yine cyberpunk temalı karanlık bir gelecekte geçeceğini belirten yetkililer, daha fazla bilginin ilerleyen günlerde geleceğinin sözünü verdiler.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı