Oyun

Sam Fisher Rainbow Six Siege Kadrosuna Katılabilir

Yeni sezonu gelmeden önce sızıntılarıyla gündeme gelerek topluluk içinde tartışmalara yol açan Rainbow Six Siege için heyecanlandıran bir iddia ortaya atıldı. Oyunun üçüncü sezonuna dair yapıldığı söylenen bazı sızıntılara göre Splinter Cell’den tandığımız Sam Fisher Rainbow Six Siege kadrosuna katılabilir.

Geçtiğimiz dönemlerde de karşımıza çıkan iki Ubisoft oyunu bir karakter sayesinde bir araya gelecek söylentisine bir yenisi daha eklendi. Rainbow Six Siege’ın 5. Yıl 3. Sezonunun gelmesine henüz 3-4 aylık bir süre var fakat ortaya atıla yeni söylentilere göre oyuna bu sezon eklenecek yeni karakterin Splinter Cell serisinden tanıdığımız bir yüz olduğunu öne sürüyor. Ortaya atıldığı günden beri oyuncuları meraklandıran ve heyecanlandıran bu iddia forumlarda çoktan tartışılmaya başlandı ve çoğu oyuncu serinin ana karakteri Sam Fisher’ın oyuna yakışabileceğini belirtti. Sezon 3 için ortaya atılan yeni sızıntılar da işin o yöne doğru gittiğini gösteriyor.

Sam Fisher Rainbow Six Siege Kadrosuna Katılabilir
Rainbow Six Siege 5. Yıl Yol Haritası

Kormora olarak bilinen bir kullanıcı grubu, ResetEra forumlarında açtıkları bir konuda Rainbow Six Siege’ın bir sonraki operatörünün kim olacağına dair ellerinde bazı bilgiler olduğunu öne sürdü. Açtığı konuda Sezon 3’ün operatörü oldukça bilinen bir Ubisoft oyun serisinden olacak ifadelerini kullanan Komora, bu operatörün duvarların arkasını gören bir kamera kullanacağı bilgisini de paylaştı. Rainbow Six Siege ve Splinter Cell arasında gerçekleşebilecek olan transfer, karakterin ilk kez başka bir oyunda gözükeceği anlamına da gelmiyor. Daha önce Ghost Recon Breakpoint’in ek paketlerinden biri oyunda yer alan Sam Fisher’ın Rainbow yer alması pek muhtemel gözüküyor.

Ubisoft tarafından yayınlanan 5. Yıl Yol Haritasında, yeni sezonlarda gelecek olan karakterlerin hangi ülkeden olduğunu belirtmek için o ülkelere ait bayraklar yer alır. Fakat Sezon 3 karakterinin yanında herhangi bir bayrak yer almaması ve “Gizli Bilgi” ibaresi yer alması, bu sezonda gelecek karakterin diğerlerine nazaran biraz daha önemli olduğunu gösteriyor. Ana oynanış mekanikleri ve değişiklikler, yenilenmiş Skyscraper haritası ve yeni bir oyun modu ile gelecek olan Sezon 3’ün yaz aylarının sonuna doğru gelmesi planlanıyor. Bakalım Sam Fisher iddiaları doğru çıkacak mı hep beraber göreceğiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı