Oyun

Savaşın Karanlık Yüzü Day of Infamy

İkinci Dünya Savaşı oyunları sevenler için farklı bir atmosfer sunan Day of Infamy oyunu ilgi çekici grafikleri ve konusuyla oyun severler için farklı bir oyun deneyimi sunmaktadır. İlgi çekici grafik dinamikler ve konusu ile birlikte farklı bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Zafere Giden Yol

Toplamda on adet haritaya kavuşan oyunda, birbirinden farklı bölgeler üzerinden savaşın korkunç yüzünü deneyim etmek mümkün. Tabii klasik görevlerin yanı sıra birinci şahıs nişancı oyuncularına birazcık daha farklılık yaşatmayı hedefleyen, subaylara suikast düzenleme, düşman bilgilerini çalma ve belirli stratejik noktaları yok etmek gibi görevleri de beğeninize sunan Day of Infamy, kesinlikle içerisine dalındığı zaman birden çok haritayı oyuncusuna tamamlatacak seviyede bir kaliteye sahiptir.

Toplamda dokuz farklı oyuncu sınıfı ve on farklı oyun modunu oyunseverlere sunmaktadır.  Takım oyunlarının arasında en çok beğeni alan bu oyunda tek başına hayatta kalmak oldukça zor bir durumdur.  Genelde takım olarak mücadele etmek oyunda zafere ulaşmanın temellerini barındırmaktadır.  Çok fazla görev içeriği barındıran bu oyun tek başına yapmaya kalkıştığınız takdirde daha ilk haritayı tamamlayamadan yenilgiyi kabul etmeniz gereken bir noktada yer alır. Fark yaratan ortam ve karakter sesleri ile ilgi odağında yer almış durumdadır. Her takımda olan Officer sınıfı sayesinde savaşın gidişatı her zaman farklı bir seyir izleyebilmektedir. Bu sınıfın sunduğu tedarik yetersizliğine karşı önlem, düşmanlardan korunmak için duman perdesi efekti gibi özellikler, rakibi büyük ölçüde şaşırtmayı sağlayan unsurlardır.

Aynı zamanda silahlar ve mühimmatın tamamı ikinci dünya savaşına yakışır niteliktedir. Görünüşleri ve kullanımları ile bütün oyunseverleri heyecanlandırmayı başarmaktadır.  Haritalarına alışılması biraz güç olan bu oyun alıştıktan sonra ekran başından kalkmanıza asla müsaade etmemektedir.  Oyunda haritaları ezberlemeden oynamak mümkün değildir.

Keyifli saatler geçirebileceğiniz bu oyunda ilk amacınız ölmemek için haritaları ezberlemek olmalıdır. Bu ilk hedeften sonra keyifli grafik ve görevleriyle kendinizi kaptırıyor, zamanın nasıl geçtiğini anlayamaz hale geleceksiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı