Oyun

Second Ninja X 18 Liralık Fiyatıyla Steam’da Ücretsiz Olarak Yayınlandı

Çevrim içi oyun platformu olan ve dünyanın en büyük oyun tutkunlarının da yer aldığı Steam yeni kampanyalarla gündeme gelmeye başlıyor. Özellikle koronavirüs salgını nedeniyle pek çok kişinin evlerde kaldığı bu dönem içerisinde yeni çalışmalarla birlikte pek çok oyuncuyu kendisine çekmeye devam ediyor. Şimdilerde yeni bir kampanya daha başlattığı belirlendi. 18 lira satış fiyatı olan bir oyunu ücretsiz olarak oyunculara sunulduğu belirlendi.

Yeni kampanya içerisinde yer alan oyunun ismi 10 Second Ninja X olarak açıklandı. Salgın nedeniyle her oyunu oynayan ve kendine oynamak ve zaman geçirmek için yeni oyunlar bulmak isteyen oyuncular için iyi bir fırsat olabileceği ifade edildi.

Oyunun Detaylarında Neler Var?

Oyun Steam üzerinde şimdilerde tamamen kullanılabilir durumda. Oyunun detaylarını merak edenler için kısa bir özet geçelim. Oyunda baş kahraman bir Ninja ve bu ninjanın etrafında onu yok etmek için harekete geçmiş olan bazı robotlar bulunuyor. Oyunun asıl amacı ise bu robotlardan kurtulmak ve etkisiz hale getirmek olarak ifade ediliyor. Oyun anlatıldığı zaman oldukça basit bir kurguymuş gibi görünmesine rağmen aslında bazı detaylarla çok daha heyecanlı hale geliyor. Bu süreç içerisinde oyundaki robotları etkisiz hale getirebilmek için sadece 10 saniyelik bir süre sınır konulmuş.

Steam üzerinden giriş yaptıktan hemen sonra oyunun sayfasına ulaşmak ve hesaba ekle butonu üzerinden kütüphaneye eklemek gerekiyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı