Oyun

Serinin En Keyifli Oyunu: Serious Sam’s Bogus Detour

Bir zamanların sık oynanan oyunu şimdi yeni grafikleri ve oynama dinamikleri ile birlikte oyun severler ile buluşuyor. Serious Sam’s Bogus Detour oyunu, yenilenen grafikleri ve kuş bakışı görünüşüyle oyunseverleri geçmişe götürdüğü kadar aynı zamanda  farklı bir oyun deneyimi de sunmaktadır.

Düşmanlar Her Yerde

Karakter ve haritası ile maceracı oyunseverlerin kalbinde taht kuran bu oyun, hızlı kareografisiyle en son GTA tarzı oyunda karşılaşılan bir tarzla oyunseverin karşısına çıkmaktadır. Geniş harita sistemi ile her alanı görebilmenizi ve her objeyi tanıma fırsatı sağlamaktadır. Bu sayede üstünüze gelen düşmanlara karşı her detayı bilebilmekte ve sağlam stratejiler geliştirebilmektesiniz. Serious Sam’s oyunun eski yapımlarını oynayan oyunseverlere tanıdık gelmekte ve alışılmış bir şekilde oynanabilmektedir. Tek kişilik olarak oynanabildiği gibi dört kişiyle de bu oyun zevkini yaşayabilirsiniz.  

Pek çok farklı modları bulunan oyun da her modla farklı bir güce sahip olabiliyor bunları düşmanlarınıza gösterebiliyorsunuz. Geliştirilen yeni sistemi ile bir ekip olarak 12 kişiyle de bu oyunu oynayabilmektesiniz. Düşmanlar ile çevrili hayatınızda yapay zekanın yardımıyla ve elinizde bulunan silah ile bütün düşmanların üstesinden gelebiliyorsunuz. Hızlı oyun stiliyle ışık hızına yakın silahınızla bütün bir oyun boyunca başarı gösterebilmeniz mümkündür. Ancak sizin silahınız ne kadar hızlı ise düşmanlarınızın koşup kaçma hızı da bir o kadar hızlıdır.  Düşmanların hızlarına göre her türlü silaha sahip olabiliyor , pek çok düşmanı yok ettikten sonra hak kazanarak çeşitli silahları deneme imkanı bulabiliyorsunuz.  Düşmanların hızlı kaçmasından kaynaklı büyük bir harita sistemine sahip olan bu oyunda düşmanları takip edebiliyor ve onların kaçışını bir nebze de olsun engelleyebiliyorsunuz. Ancak onların da bazı mühimmatları bulunmaktadır. Bu konuda tedbirli olmakta fayda vardır ve strateji geliştirilmez ise ölüm ile burun buruna gelmek mümkündür.

Bu oyun sayesinde oyunsever macera ve aksiyona doyabileceği keyifli bir vakit geçirebilecektir. Aynı zamanda oyunun grafik ve metodları ile de geçmişe dönüşü yaşayabilmektesiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı