Oyun

Serious Sam 4 Bu Yaz Geliyor

Oyun dünyasının klasik markalarından sayılabilecek, eğlenceli nişancı oyunu Serious Sam bu yaz oyun dünyasına geri dönüyor. Geliştirici ekip Croteam, Serious Sam 4’ün bu yaz PC ve Google Stradia’ya geleceğini duyurdu ve oyuna dair bazı yeni detaylar verdi.

Croteam uzun süren sessizliğini Serious Sam hayranlarını sevindirecek şekilde noktaladı ve Serious Sam 4’ün 2020 senesinde çıkış yapacağını söyledi. Hatta bu güzel haberle de durmayan Croteam, Serious Sam 4’ün Ağustos ayında çıkış yapacağının müjdesini verdi. Hem PC hem de Google Stadia’ya gelecek olan oyunun net çıkış tarihi Ağustos ayına yaklaştığımız zaman açıklanacak. Serious Sam 4’ün bu yıl çıkacağını kutlamak içinse Croteam oyuna dair yeni bir fragman yayınladı. Yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yukarıda izlediğiniz video bir teaser, yani tam bir fragman değil. Kısa ve eğlenceli bir yapıya sahip olan video pek fazla bir şey gösteriyor diyemeyiz. Geniş bir arazide soluklanan bir asker ile başlayan video, ufukta Serious Sam canavarlarının askere doğru hücum etmesiyle devam ediyor. Askerin canavarların kendisine hücum etmediğini, ana karakterimiz Sam’den kaçtığını anlaması pek de uzun sürmüyor. Genel olarak bakıldığında videonun Serious Sam havasını çok iyi yakaladığını söyleyebiliriz. Canavarların bizden korktuğu nadir oyunlardan olan Serious Sam 4, “Bir Klasik Dönüyor” sloganıyla birlikte bu yaz yeniden bizlerle buluşacak.

Geliştiriciler sadece video yayınlamak ile kalmayıp, oyunda dair bazı bilgiler de verdi. Serious Sam 4 ile gelecek olan en büyük değişikliklerden biri Lejyon Sistemi. Croteam’in Serious Sam 4 ile birlikte seriye getireceği yeni bu özellik, aynı zamanda 10,000’den fazla düşmanın ekranda yer almasına imkan verecek. Gerek düşman ve silah çeşitliliği, gerek de savaşların büyüklüğü konusunda Serious Sam 4 tam da serinin hayranlarını memnun edecek yeniliklerle gelecek gibi duruyor. Son olarak, hayranları sevindirecek bir başka güzel haberi daha verelim. Eski oyunlarda olduğu şekilde Serious Sam 4, 4 kişilik coop modunu içerecek. Serious Sam 4’deki düşman bolluğunu ve bu sayıya göre yapılacak olan bölüm dizaynlarını düşünürsek, dört kişilik bir ekip Serious Sam 4’de güzel bir iş çıkarabilir gibi gözüküyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı