Oyun

Sherlock Holmes: Chapter One Duyuruldu

Uzun süredir oyun dünyasında gözükmeyen Sherlock Holmes’un, yeni nesil ile birlikte tekrar oyuncularla buluşacağı resmen duyuruldu. Sevilen dedektifin yeni oyunu olacak olan macera türündeki Sherlock Holmes: Chapter One PS5 ve Xbox Series X’de boy gösterecek.

Son olarak 209 yılında bir kesim oyuncu tarafından sevilen, bir diğer kesim oyuncu tarafından da eleştirilen The Sinking City ile karşımıza çıkan Frogwares, yeni bir Sherlock Holmes oyununu yolda olduğunu ve bu oyunun PC’ye, şu anki konsollara ve yeni nesil konsollar PS5 ve Xbox Series X’e çıkacağını resmi bir şekilde duyurdu. Yeni oyunun adının Sherlock Holmes: Chapter One olacağı ve az önce yukarıdaki saydığımız platformlara çıkış yapacağı söylendi.

Türkçe altyazı desteğiyle çıkış yapacak olan yeni oyunun hikayesi hakkında da bilgiler veren Frogware, oyuncuların Sherlock Holmes: Chapter One ile birlikte ünlü dedektifin ünlü olmadan önceki gençlik yıllarına gideceğini söyledi. Ayrıca farklı olan tek kişi Sherlock Holmes olmayacak. Yeni oyunun geçtiği yıllarda Holmes’un sadık yardımcısı Dr. John Watson bu sefer dedektifin yanında olmayacak. Holmes’a bu sefer yanında olacak ve akıl danışacağı kişi Jon isminde gizemli bir genç adam. Yine oyundaki davalara karşı seçimlerinizin tutumunuzun ilerleyişini etkileyeceği yeni oyunda karşınıza çıkan problemlerini aklınızı kullanarak veya doğrudan kaba kuvvet kullanarak çözebileceksiniz. Politik yozlaşma ve suçun zirve yaptığı bir Akdeniz Adası’nda geçecek olan oyun şimdiden farklı bir Sherlock Holmes tecrübesi vaat ediyor.

Bu duyuruya ek olarak, Frogware Steam’deki Sherlock Holmes oyunlarına güzel indirimler uygulamış durumda. Sherlock Holmes – Nemesis 4,50 TL, The Silver Earring 4,50 TL, The Awakened Remastered 4,50 TL, Sherlock Holmes vs Jack the Ripper 4,50 TL, Sherlock Holmes and The Hound of Baskervilles 4,50 TL, The Testament of Sherlcok Holmes 7,75 TL ve Sherlock Holmes: Crimes and Punishments 14,75 TL. Eğer yeni oyun gelmeden önce eski oyunları oynamak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın deriz.

Sherlock Holmes: Chapter One 2021 senesinde PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X için çıkış yapacak.  

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı