Oyun

Sherlock Holmes: Crimes and Punishment Artık Ücretsiz Oynanabilecek!

Koronavirüs salgını nedeniyle evde kalan oyun severler, oyun şirketleri tarafından unutulmuyor. Epic Games isimli oyun şirketi tarafından bir süredir ücretsiz oyun müjdesinin verildiği ancak hangi oyunun ücretsiz olarak sunulacağı bilinmiyordu. Bu noktada oyun severleri çok sevindiren yeni bir gelişme paylaşıldı. Ücretsiz sunulan oyunun heyecanla beklenen Sherlock Holmes: Crimes and Punishments olduğu belirlendi.

Oyun bir süredir bilgisayar sürümü için Steam’de 59 liradan satışa sunuluyordu. Oyunun adından da anlaşılacağı üzerine bir dedektiflik oyunu olduğu belirtiliyor. 2014 yılında ilk kez piyasaya sürülen ancak zeka gerektiren bulmacaları ve güncellenen özellikleri ile günümüzde hala en popüler oyunlar arasında olduğu biliniyor. Oyunun ücretsiz olarak sunulmasının ardından oyun koleksiyonunuza mutlaka eklemenizi öneririz.

Oyun Kısa Süreli Olarak Ücretsiz!

oyun

Sistemi incelendiği zaman bilgisayarları yormayan, eğlenceli ve zeka zorlayan bir oyun olması sebebiyle her oyuncu tarafından keyifle oynanıyor. Oyun içerisinde birbirinden farklı soruşturmalara katılmanız ve bulmacaları çözmeniz bekleniyor.

Yetkililer oyunun kısa süreli olarak ücretsiz sunulacağını açıkladılar. Türkçe dil seçeneğinin de bulunduğu oyun tüm oyun severler tarafından mutlaka öneriliyor. Oyunu ücretsiz olarak alan kişiler, tekrar ücretli hale çevrilmesinin ardından herhangi bir ücret ödemeyecekler. Bu süreçte ücretsiz şekilde oyunu oynamaya devam edecekler. Epic Games Store tarafından herkesin evde olduğu son dönemlerde arka arkaya ücretsiz oyun sürprizleri yapılıyor. Yeni oyunların da yakında geleceği verildi.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı