Oyun

Sid Meier’s Civilization VI Epic Games’de Ücretsiz Oldu

Epic Games Store, bu hafta strateji oyunlarının en iyi örneklerinden Sid Meier’s Civilization VI kullanıcılarına ücretsiz dağıtıyor. Her hafta oyuncuları yeni maceralarla buluşturan Epic Games Store, bu hafta verdiği strateji oyunuyla oyunculara değişik bir tecrübe yaşatacak.

Hizmete başladığı tarihten bu güne her hafta farklı türden oyunlar vererek oyunseverleri mutlu eden Epic Games Store, bu hafta verdiği büyük bir oyunla oyuncuları birbirinden farklı serüvenlerle sevindirmeye devam ediyor. Epic Games’in özelikle salgın sebebiyle evde durmamız gereken şu günlerde çeşitli oyunlarla bize farklı deneyimler yaşatması yeni bir tat arayan oyuncular için kesinlikle kaçırılmayacak bir şey. Geride bıraktığımız haftalarda For The King, Assassin’s Creed: Syndicate ve Kingdom Come: Deliverance, Anodyne 2: Return to Dust, Close to the Sun, Sherlock Holmes: Crimes and Punishments ve son olarak GTA 5 gibi büyük oyunlar veren Epic Games’in bu haftaki oyunu ise Sid Meier’s Civilization VI. Strateji oyunu denildiğinde akla gelen ilk yapımlardan olan Civilization VI hakkında detaylı bilgi vermeden önce oyunun 28 Mayıs saat 18:00’a kadar ücretsiz olduğunu hatırlatalım. O tarihe kadar kütüphanenize eklerseniz oyunlar sizin olacaktır.

Sid Meier's Civilization VI Epic Games'de Ücretsiz Oldu

Oyun dünyasında çok uzun süredir yer alan ve XCOM gibi diğer büyük markalarla da karşımıza çıkan Fraxis’in en büyük markalarından biri olan Sid Meier’s Civilization’ın en yeni oyunu Sid Meier’s Civilization VI bu haftanın ücretsiz oyunu oldu. Normal fiyatı 219 TL olan oyunun içerik açısından strateji oyuncularını yeni sevindirecek gibi duruyor. İmparatorluğunuzu kurduktan sonra çağlar boyunca yaşatmanız gereken oyunda gerektiğinde diğer imparatorluklara savaş açacak, gerek de diğer imparatorluklarla dost olmanız gerekecek.

Tıpkı diğer Civilization oyunlarında olduğu gibi Sid Meier’s Civilization VI’da da ilk çağlardan başına geçtiğimiz imparatorluğumuzu genişletecek, kültürümüzü geliştirecek ve tarihin bilinen büyük liderleriyle mücadele edeceğiz. Eski oyunlardan daha geniş bir haritaya sahip olan Sid Meier’s Civilization VI’da arazilerden yaralanmalı, yeni şehirlerle topraklarınızı genişletmeli, farklı diplomatik seçimlere başvurmalı ve bilimsel açıdan çalışmalar yürütmelisiniz. Önümüzdeki haftanın oyunun ise Epic Games tarafından henüz açıklanmış değil fakat “Gizemli Oyun” başlığı yine heyecan yaratmaya başladı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı