Oyun

Sims 4 Oyuncularına Sevindirici Haber Geldi

EA Games, oyuncuların severek oynamaya devam ettiği The Sims 4 hakkında hayranları sevindirecek haberler paylaştı. EA Games çatısı altında kıdemli yapımcı olarak çalışan Michael Duke hayranlara bu sene oyuna yeni genişleme paketlerinin müjdesini verdi.

Geride bıraktığımız aylarda The Sims 5’in ilk ayak seslerini duyduktan sonra bazı oyuncular The Sims 4’e olan desteğin azaltılarak yavaş yavaş çekileceği konusunda endişeye kapılmıştı. The Sims 4’e büyük bir güncelleme ile yeni genişleme paketinin en son birkaç ay önce çıkmış olması da hayranların endişelerine endişe katmıştı ama EA’in kıdemli yapımcısı Michael Duke oyuncuların endişelerini giderecek açıklamalarda bulunarak The Sims 4’ün defterinin henüz kapanmadığını söyledi.

Geliştiriciler The Sims 4 için güzel haberler verdi

The Sims 4 hayranlarının bileceği üzere EA Games, çeşitli dönemlerde üç farklı paketle oyuna yeni içerikler ekliyor. Geride bıraktığımız aylarda karşımıza oyuncuları üniversite hayatıyla tanıştıran Discover University ile tanıştıran EA, Stuff Pack isimli ufak bir güncelleme ile oyuna yeni paketler eklemiş ve son olarak da Tiny Living Stuff ile oyunculara normal evlerden daha küçük evlerde yaşama imkanı veren orta büyüklükte bir paket yayımlamıştı.

Sims 4 Oyuncularına Sevindirici Haber Geldi

Bu üç güncelleme sonrası sessizliğe bürünen ve The Sims 5’in geliştirilme aşamasında olduğunu duyan hayranlar, The Sims 4’ün daha fazla desteklenmeyeceği konusunda kaygılanmıştı fakat bu kaygıların boşu çıktığı anlaşıldı. Geliştirme ekibinin önde gelen isimlerinden olan Michael Duke resmi Twitter hesabından, “Birçoğunuzun The Sims 4 için sırada ne olduğunu sorup durduğunuzu biliyorum. Şu anda üç yeni paket üzerinde çalışıyoruz,” açıklamasında bulundu. Bu tweet sonrası The Sims blog sayfasında oyuna gelecek yeni paketlerin içeriği biraz detaylandırıldı.

The Sims 4’e üç yeni paket geliyor

Yayınlanan blog yazısında 16 Mart tarihinde evden çalışmaya başladıklarını ve geliştirme sürecinin biraz yavaşladığı bilgisi verilmiş. Yazının devamında ise önümüzdeki altı ayda göreceğimiz yeni paketler hakkında bilgiler verildi. Bu paketlerden ilki topluluğun oylaması sonucu belirlenen bir paket olacakmış. Dikiş temalı olabilecek olan paketin son rötuşları atıldığı da eklenmiş. İkinci paketin çoğu kişiye sürpriz olabileceğine belirten yapımcılar, bir başka ekibin üçüncü paket üzerinde çalıştığını ve bu paket hakkında detay vermek için sabırsızlandıklarını dile getirmişler. Son olarak geliştiriciler, yaz ayları boyunca oyuna büyük olmasa da sürpriz eklentiler geleceğinin de müjdesi verdi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı