Oyun

Square Enix’den Müjdeli Haber! O Oyun Ücretsiz Olacak!

Japonyalı bir oyun geliştirici şirket olarak bilinen Square Enix, oyun severlere müjdeli bir haber verdi. Oyun platformu içerisinde en popüler oyunlardan birisi olduğu belirlenen Hitman GO için yeni bir karar verildi. Hem iOS hem de Android kullanıcılarının faydalanması için oyunun ücretsiz hale getirilmesine karar verildi.

Play Store üzerinden oyunun satış fiyatının 43 lira olduğu belirlenmişti. Oyunu oynamak isteyen oyun severler için salgın döneminde müjdeli bir haberle birlikte ücretsiz olacağı açıklandı. Ancak oyunu oynamak isteyenlerin ellerini çabuk tutmaları gerekiyor. Çünkü oyun sadece 6 gün boyunca ücretsiz olacak.

Hitman GO Nasıl Oynanıyor?

hitman go

Uygulama marketi üzerinden de kullanıcılardan olumlu yorumlar ve puanlar alan oyun son zamanlarda giderek popüler hale gelmişti. Oyun bir strateji oyunu olarak ifade ediliyor. Oyun içerisinde düşmanlardan kaçmak için bir çaba sarf etmeniz gerekiyor. birçok hücre içerisinde akıllıca bir şekilde hareket ederek karşınıza çıkan tüm engelleri aşmanız ve güvenlik önlemleri ile korunan bazı bölgelere giriş yapmanız gerekiyor.

Oyun içerisinde düşmanlarınız her yerden çıkabilir. Dikkatinizin dağılmasına izin vermemelisiniz. Bazı düşmanlar kafanızı karıştırmak için kılık değiştirebilecekleri gibi nişancı silahları ile birlikte işinizi oldukça zorlaştırabilir. Hedefe doğru ilerlerken yapmanız gereken en önemli şeyse düşmanlarınıza yakalanmadan süreci tamamlamak olacak.

Mağaza sayfasına giderek oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Oyunu denemeniz için 6 gününüz olduğunu unutmayın.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

2 Yorum

  1. “Uluslararası İlişkiler mezunuyum. Profesyonel olarak 4 yıldır makale yazarlığı ve editörlük yapıyorum.” Ama Japonalara japonyalı diyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı