Oyun

Stardew Valley’e Yeni Bir Güncelleme Daha Geliyor

Sevilen bağımsız oyunun yapımcısı Eric Barone, oyuna yeni içeriklerin ekleneceği güncellemeyi müjdeledi. Barone resmi Twitter hesabından oyunculara heyecanlanmaları gerektiğini dile getirdi.

Şehir hayatından sıkılıp dedemizden miras kalan bir çiftliğe yerleşerek bağ bahçe işleriyle uğraştığımız, hayvancılık yaptığımız, zaman zaman madenlere inip maden topladığımız, zaman zaman da oltamızı alıp göl kenarlarına balığa gittiğimiz ve kasaba insanlarıyla kaynaştığımız Stardew Valley, çıktığı günden beri oyunculardan olumlu yorumlar alıp kendine has bir sadık kitle oluşturmayı başarmıştı.

Stardew Valley’e Yeni Bir Güncelleme Daha Geliyor
Oyunu ister tek başınıza ister arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz

Yeni içerikler yolda

Bundan bir hafta önce geliştirici Eric Barone, Stardew Valley ile bağlantısı olan iki yeni oyun üzerinde çalıştığını duyurmuştu. Bu habere çok sevinen Stardew Valley hayranları Barone’ı soru yağmuruna tutunca Barone insanlara sakin olmalarını ve çalışmasına müsaade etmelerini istemişti. Fakat Barone bu sefer de oyuncuların heyecanlanmasını istiyor çünkü 4 yaşına giren oyuna Update 1.5 adında yeni bir içerik güncellemesinin yolda olduğunu duyurdu.

Barone Update 1.5’in içeriği hakkında bilgi vermese de, Update 1.4 ile gelen çok sayıda eşya, kozmetikler, canavarlar, 14 yeni müzik, yeni romantizm seçenekleri, hayat kalitesi seçenekleri ve gizemli bir oyun sonunu baz alacak olursak yeni güncellemenin de kayda değer içerikleri olacak gibi duruyor. Ayrıca bir önceki güncelleme ile ortaya çıkan kaçınılmaz hatalar için de hotfix yayınlanacağı düşünülüyor.

Halihazırda iki oyun geliştirmekte olan Barone’un Stardew Valley sevdasının bitmemesi ve her şeye zaman bulması oyunun ve geliştiricinin sadık kitlesinin takdirini toplamayı başardı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı