Oyun

Steam 2020 Yaz İndirimleri Tarihi Sızdırıldı

PC oyuncuları tarafından uzun süredir merak edilen Steam 2020 Yaz İndirimleri tarihi hakkında ilk sızıntılar gelmeye başladı. Gelen bilgilere bakılırsa Yaz İndirimleri bu sene de geçen seneye kın şekilde 25 Haziran’da başlayacak.

Steam’i bilmeyenler kimse yoktur herhalde. PC üzerinde hizmet veren en büyük oyun platformu dersek yanlış bir ifade olmaz. PC oyuncularına sahip oldukları oyunları tek bir çatı altında toplama imkanı ve toplulukları sayesinde diğer oyuncularla iletişim kurmaları şansı veren Steam’in oyuncuları oyuncuları en çok heyecan unsuru bu konular haricinde düzenli olarak gerçekleştirdiği indirimleri diyebiliriz. Özellikle Steam Yaz ve Yılbaşı ya da diğer adıyla Kış İndirimleri süresinde neredeyse markette yer alan tüm oyunları güzel oranlarda indirime sokan Steam birçok oyuncuyu bu dönemde birçok oyun sahibi yapıyor. Oyuncular arasında her yaz ve kış öncesi başlayan tarih söylentileri bu sene de başlamıştı fakat Steam 2020 Yaz İndirimleri hakkında gelen son sızıntı bu söylentileri noktalamış olabilir.

Steam 2020 Yaz İndirimleri Tarihi Sızdırıldı

Bu bilgi Steam hakkında yaptığı araştırmalarla bilinen Pavel Djundik tarafından paylaşıldı. Djundik’in yaptığı son sızıntıya göre, Steam 2020 Yaz İndirimleri 25 Haziran’da başlayacak ve 9 Temmuz’a kadar devam edecek. Hangi oyunların indirime gireceği bilgisi verilmese de geçtiğimiz yıllara bakarak konuşacak olursak oyuncular istek listesinde bulunan her oyun indirim alacak gibi duruyor. Özellikle GTA 5, Assasin’s Creed, Far Cry, The Witcher, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege ve diğer birçok popüler oyunlara ve markalara uyguladığı indirimler sayesinde Steam’in dönemsel indirimleri ön plana çıkmayı başarıyordu.

Valve’un oyuncularla ilgilenmeyi iyi bilmesini göz önünde bulundurursak bu sene de indirimlerden birçok oyuncunun mutlu ayrılacağını söyleyebiliriz. 2019 yılında çıkış yapmış oyun sayısının bir hayli yüksek olduğu düşünüldüğünde, bu sene Steam Yaz İndirimlerinde yer alacak oyunların listesinin de bir hayli geniş olacak gibi duruyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı