Oyun

Steam Altın Hafta İndirimleri Başladı

Dönem dönem yaptığı indirimle karşımıza çıkan Steam, bu hafta da Altın Hafta İndirimleri ile oyuncuların cüzdanlarını yine boşaltmaya geldi. Metal Gear Solid V: Phantom Pain ve Monster Hunter World gibi Asya’dan çıkma oyunların bulunduğu indirimin öne çıkanlarını sizler için derledik.

Gerek Cadılar Bayramı, gerek Paskalya gibi yılın belli başlarında belirli bir tema altında kullanıcılarına kaçırılmayacak indirimlerle oyunlar sunan Steam’in bu haftaki indirimi Altın Hafta İndirimleri başlığı altında Japon oyunları oldu. Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 olarak bilinen korona virüsü sebebiyle evde kaldığımız şu günlerde sizde oynayacak yeni oyunlar arıyorsanız, Steam Altın Hafta İndirimlerine göz atabilirsiniz. Yüzlerce oyunun indirime girdiği indirimin öne çıkan dört oyundan bahsetmeden önce indirimlerin 6 Mayıs saat 20:00’a kadar devam edeceğini hatırlatalım.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain – %70 indirimle 16,50 TL

Steam Altın Hafta İndirimleri Başladı

Hideo Kojima’nın son Metal Gear oyunu olma özelliği taşıyan Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, bizleri serinin diğer oyunlarının öncesine götürüyor. 1984 yılında soğuk savaş ve nükleer silah küresel krizi tüm hızıyla artmaya devam ederken, intikam peşinde koşan Snake ile kendimize Mother Base’de operasyon yapacak olan bir özel ordu kurarak XOF’un peşine düşeceğiz.

Monster Hunter World – %34 indirimle 91,74 TL

Steam Altın Hafta İndirimleri Başladı

Hem serinin eski hayranları hem de seriyle yeni tanışan oyuncular tarafından olumlu dönütler alan ve son olarak karşımıza en az ana oyun kadar büyük çaplı olan genişleme paketi olan Iceborne ile karşımıza çıkan Monster Hunter Wolrd’de çeşitli canavarların peşine düşerek onları avlıyor, düşürdüğü materyallerden daha güçlü ekipmanlar yaparak daha tehlikeli canavarların peşine düşüyoruz. Oyunculara güzel bir hikaye deneyimi de sunan Monster Hunter World’un evde kaldığımız şu günlerde sizlere bayağı bir meşgul tutabilir.

Dragon’s Dogma: Dark Arisen – %70 indirimle 29,40 TL

Steam Altın Hafta İndirimleri Başladı

Kendi karakterimizi oluşturup farklı savaş stile sahip dokuz farklı sınıftan birini seçtikten sonra yanınızdaki üç yoldaşımız ile Gransys’in açık dünyasına atladığımız Dark Arisen, bizlere fantastik dünyalarda epik bir macera sunuyor. Fantastik canavarların üstesinden gelmek için ister kılıç, ister yay, ister büyü kullanmak bize kalmaz. Tatmin edici bir de hikayeye sahip olan Dark Arisen, uzun süren oynayışı sebebiyle sizleri bir süre meşgul tutabilir.

Resident Evil 2 Remake – %50 indirimle 89,50 TL

Steam Altın Hafta İndirimleri Başladı

İlk olarak 1998 yılında oyuncuların karşısında çıkan ve aradan 21 yıll geçtikten sonra özüne sadık kalarak günümüz oyun grafikleri ve oynayışına uygun şekilde tasarlanan, tabiri caizse yepyeni bir oyun olarak karşımıza çıkan Resident Evil 2, Leon Kennedy ve Claire Redfield’ın zombilerin istila ettiği Raccoon City’deki korku dolu maceralarını konu alıyor. Gerilimi, korkuyu ve aksiyonu oyunculara çok iyi yansıtmaya başaran Resident Evil 2 Remake, kesinlikle oynamanız gereken yapımların başında geliyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı