Oyun

Steam Contoller Stokları Hemen Tükendi!

Pek çok konuda oyun dünyasına ismini yazdırmış olan Valve, geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapmış ve artık Steam Contoller üretimi yapmayacağını açıklamıştı. Şirket bu açıklamanın üzerinden geçen kısa bir süre ardından, yaptığı son büyük indirim ile elindeki bütün stokları tükettiğini duyurdu!

Oyun konusunda kendine has geniş bir kitleye sahip olan Valve, yıllardır oyun ve oyun konsolları üretimi yapıyor. Tabi sadece konsol değil, ekipman konusunda da önemli bir seçenek yaratıyor. Bu yüzden halihazırda geçmişteki oyun içeriklerini ve ekipmanları halen satmaya devam edebiliyor. Bu yüzden Steam kontroller dediğimiz konularda önemli bir seçenek çıktığını ve karşımızda yer aldığını söyleyebiliriz. Size dair sunulan ve büyük bir ilgi ile ön plana çıkarılan her bir dengeyi ve seçeneği tek bir tıklama ile kullanabilirsiniz.

Ürüne dair 49,99 dolarlık fiyatın yurt dışındaki oyuncular için yüksek olduğunu düşündü ve sonbahar indirimleri kapsamında önemli bir çalışma yaptı. Bu sayede de stokları hızlı tüketmeye başladı.

Sonbahar Steam indirimleri kapsamında satıldı!

Ürünlerin büyük bir hızla satışa sunulması, temin edileceğinden çok daha fazla satış talebi yarattı. Valve de bu konuda bir yeni üretim moduna geçmeyeceğini duyurup, yapılan satış fazlası siparişler için de paralarını iade edeceklerini duyurdu.

Büyük ihtimalle temin edebileceğinden fazla bir sipariş alan Steam, bu konuda kapsam dahilinde kendine has bir dil yaratmaya başlıyor. Bu da her aşamada daha aktif ve daha yoğun bir dil yaratıyor diyebiliriz. Destek mesajlarında yer alan bilgilere göre stok fazlası sipariş geçilmiş. Marka da bu konuda bir geri bildirim yaratıyor ve iade edebileceğini söylüyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı