Oyun

Steam Remote Play Together Mobil Platformlara Geldi

Popüler oyun kütüphanesi Steam’in yeni özelliği Steam Remote Play Together özelliği mobil platformlara geldi. İşte yeni Steam özelliğinin sunduğu yenilikler. 

Oyuncuların uğrak yeri olan oyun kütüphanesi Steam geçtiğimiz aylarda Steam Remote Play Together özelliğini beta sürecine dahil etmişti. Oyuncuların en büyük sorunlarından birisine çözüm getiren Steam Remote Play Together özelliği yerel çok oyunculu oyunları internet üzerinden farklı yerlerde oynamayı mümkün kılıyor. 

Steam Remote Play Together, en büyük engellerden birisini kaldırıyor ve oyuncuların oyun oynarken daha keyif almalarını sağlıyor. Steam Remote Play Together özelliği teknik özellik kısmında çok basit bir işleyişe sahip. Oyuncular birlikte oynayacak kişilerden birinin oyunu halihazırda indirmiş ve uygulamaya başlatması gerekiyor. 

Bu özelliğin kullanılması için birlikte oyun oynayacak kişilerden birinin oyunu indirmiş olmaları gerekiyor. Oyuna katılacak olan kişiler ise doğrudan Steam Remote Play Together uygulaması üzerinden oynayabiliyor. İlk olarak PC platformunda kullanıma sunulan Steam Remote Play Together özelliği daha sonrasında macOS ve Linux platformunda da kullanıma sunulmuştu. Steam Remote Play özelliği iOS ve Android platformunda da kullanıma sunuldu. 

Steam Remote Play Together Servisinde Tek Bir kişinin Oyuna Sahip Olması Yetiyor!

Android ve iOS platformunda bulunan Steam Remote Play Together özelliğinde oyuna dahil olacak olan kişinin oyunu indirmiş olmasına gerek olmuyor. Kullanıcılar uzaktan bağlanarak birlikte oyunlar oynayabilecekler. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı