Oyun

Steam Yaz İndirimleri Başlıyor

Steam Yaz İndirimleri Başlıyor

Milyonlarca oyun severin beklediği Steam yaz indirimleri başlamak üzere. Bu sürecin yaklaşmasıyla beraber ortaya pek çok iddialarda atıldı. En son ortaya atılan iddialar ise tüm kullanıcıların ilgisini çekti. Steam 2019 yaz indirimleri ile alakalı pek çok bilgi sızdı. Bu tür sızıntıları kullanıcılarla buluşturan ve hemen hemen bütün oyun severlerin yakından tanıdığı Steam Database yaz indirimleriyle alakalı birçok bilgi aktardı.

Steam yaz indirimleri detayları belli oldu

Twitter’da fenomen olan ve tüm bilgileri kamuoyuna paylaşan Steam Database, geçtiğimiz günlerde Steam’in yaz indirimlerinin ne zaman başlayacağını açıklamıştı. Bugünde Çin’de Steam Topluluğu olarak faaliyet gösteren SteamCN’de Steam Database’nin açıklamış olduğu tarihi onayladı. Birden çok hesabın bu tarihi onaylaması ile oyun severlerde ortaya atılan bu iddialara inanmaya başladı.

Her iki hesaptan da yapılan açıklamaya göre Steam yaz indirimleri 25 Haziran 10.00’da başlayacak. Bu indirimler ise 9 Temmuz günü son bulacak. 2 haftalık süre içerisinde milyonlarca kullanıcı birçok oyunu indirimli fiyatlarla satın alabilir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı