Oyun

Steam, Yine Bir Oyunu Ücretsiz Sundu!

Geçmiş olduğumuz aylar da pek çok yayıncı, corona virüs salgını nedeni ile evlerinden çıkamayan insanlar için oyunları ücretsiz sunmaya başlamıştı.

Steam , Epic Games ve Humble Bundle tarzında bulunan platformları ve çeşitli oyunları uzun bir süredir ücretsiz halde sunarken, corona virüs salgınından sonra da sosyal izolasyonu teşvik etmek amacı ile bu ücretsiz sunduğu oyun ve platformlara hız verdi.Evil Genius oyunu ile ücretsiz oyunlar içine bir yenisini ekledi.

Steam, Evil Genius oyununu kısa süreliğine ücretsiz sunacak

Elixir Studios tarafından geliştirilmekte olan ve Vivendi Universal Games tarafından da yayınlanmış olan Evil Genius, Eylül 2004 tarihinde yayınlanan gerçek bir zamanlı strateji ve simulasyon oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır.Oyunun fikri mülkiyet hakları, Mart 2006 tarihinden bu zamana kadar Rebellion’a aittir.

Normal şartlarda Steam’de 18 TL fiyat etiketi ile satılmakta olan oyuna kısa bir süreliğinde ücretsiz bir şekilde sahip olmanız çok kolay.Oyuna ücretsiz sahip olmak için yapmanız gereken sistemden bir Rebellion hesabı oluşturmak yada kayıtlı bir hesabınız var ise var olan hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor.Giriş yaptıktan sonra Steam hesabınızı da Rebellion hesabınıza bağlayarak Evil Genius oyununu ücretsiz bir şekilde oynamaya başlayabilirsiniz.

Evil Genius sistem gereksinimleri nelerdir?

16 yıl önce piyasaya sürülmüş olan Evil Genius oyunu günümüzde herhangi bir bilgisayar tarafından rahat bir şekilde oynatabildiğini, aşağıdaki sistem gereksinimleri ile açıkça anlaşılmaktadır.

İşletim Sistemi: Microsoft Windows Xp / Vista

– İşlemci: Pentium®.III 800MHz işlemci

– Bellek: 128 MB RAM

– Ekran Kartı: GeForce2 16Mb veya dengi

– Sabit Disk: 1.4GB boş sabit disk alanı

2004 yılında çıkan oyun Evil Genius’da henüz yeni yetişmekte olan üç suç dehasının yerine geçiyorsunuz ve oyunda dünyayı fethetmeye başlıyorsunuz.İzometrik bir bakış açısı sayesinde oyunda deneyler için laboratuvarların, eğitim alanlarının, tuzakların ve sorgu cihazlarının bulunduğu gizli sığınak oluşturuyorsunuz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı