Oyun

Steam’de 4 Mayıs Star Wars Günü İndirimi Başladı

Haftanın belirli günlerine ek olarak özel günlerde de indirimler yapan Steam, 4 Mayıs Star Wars gününe özel indirimlerle serinin hayranlarını mutlu etti. Steam üzerinde yer alan eski-yeni bütün Star Wars oyunlarda indirim uygulayan Steam, bu seneyi de boş geçmeyerek 4 Mayıs gününü kutlamayı ihmal etmedi. Steam’in her sene düzenlediği Star Wars indirimle 7 Mayıs’a kadar sürecek. Bu indirimlerden öne çıkanları ve kesinlikle kaçırmamanız gereken yapımları sizler için derledik.

STAR WARS™ Complete Collection – %74 indirimle 135,83 TL

Steam'de 4 Mayıs Star Wars Günü İndirimi Başladı

Sıkı bir Star Wars hayranıysanız eğer işte kaçırmamanız paket tam olarak bu. Normal fiyatı 541 TL olan STAR WARS™ Complete Collection, içerisinde Klasik Battlefront, Star Wars Lego The Complete Saga, Force Unleashed, Knights of the Old Republic gibi oyunlarında yer aldığı tam 26 yapımı içeriyor. Star Wars’a dair her şeyi bulabileceğiniz bu yapımı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy – %65 indirimle 6,47 TL

Steam'de 4 Mayıs Star Wars Günü İndirimi Başladı

Birçok Star Wars hayranının söz konusu ışın kılıcı kullanmaya geldiğinde eliyle gösterdiği yapım olan Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy, popülerliğini öyle korudu ki PS4’e bile çıkış yaptı. Ülkemizde de zamanında oldukça popüler bir kitlesi bulunan yapımda kendi karakterinizi oluşturup Luke Skywalker’dan eğitim alıyoruz. Fakat oyuncuların ilgilendiği kısım bu değildi. Serinin ikon haline gelen karakterlerinden birini seçerek ışın kılıcı düellosu atabilmek çoğu hayranı heyecanlandıran, hala daha heyecanlandırmaya devam eden yegane şeydi.

STAR WARS™ – Knights of the Old Republic™ – %65 indirimle 6,47 TL

Steam'de 4 Mayıs Star Wars Günü İndirimi Başladı

BioWare tarafından geliştirilen ve birçok Star Wars hayranı tarafından en iyi Star Wars oyunlarından biri olarak gösterilen Knights of the Old Republic, oyuncuları İmparatorluk’un kurulmadan önceki yıllarına götürüyor. Jedi Düzen’inin son umudu olarak Force’un gücünde ustalaşıp Cumhuriyeti kurtarmak veya Karanlık Tarafa geçmek tamamen bize kalmış. İster bir kahraman olun ister de kötü adam. Galaksinin kaderi tamamen sizin elinizde.

STAR WARS™ – The Force Unleashed™ Ultimate Sith Edition – %65 indirimle 11,20 TL

Steam'de 4 Mayıs Star Wars Günü İndirimi Başladı

Diğer Star Wars oyunlarının aksine hikayeye daha çok odaklanan STAR WARS™ – The Force Unleashed, bizleri Dark Vader’ın gizli çırağı konumuna yerleştiriyor. Star Wars hayranlığı ile bilinen Sam Witver’ın hem yüzünü hem de sesini verdiği Galen Marek’ın kontrolünü aldığımız oyun, Jedi kaçaklarının peşine düşmemiz ile başlıyor ve film tadında bir Star Wars macerası işte tam bu noktada başlıyor.

Diğer Star Wars oyunlarının da Steam’de indirimde olduğunu ve 7 Mayıs akşamı indirimlerin sonlanacağını hatırlatalım.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı