Oyun

Steam’de Artık Oyun Müziklerine Ulaşılabilecek

Popüler oyun kütüphanesi Steam’e gelecek olan yeni güncelleme ile birlikte kullanıcılar oyun müziklerine erişebilecek. 

PC oyuncularının uzun zamandır severek kullandığı Steam’de bulunan Steamworks geliştirme ekibinin yaptığı açıklamada Valve, oyun müziklerinin nasıl çalışacağına dair bir güncelleme yayınlanacağı açıkladı. Gelecek olan yeni güncelleme ile birlikte ayrıca hem oyuncular hem de içerik üreticileri için yeni seçenekler de Steam’e eklenecek. 

Steam üzerinden satın alınan oyunlar daha önceden oyun müzikleri ile birlikte satın alınabiliyordu. Daha sonrasında müzikler oyun dışında değil oyuna entegre olarak satılmaya başlandı. Steam’e gelecek olan yeni güncelleme ile birlikte oyun soundtrackları indirilebilecek. 

Steam’in yeni güncellemesiyle birlikte gelecek ola nbr yeni özellik kullanıcıların sayın aldıkları içeriği düzenlemek ve sıralamak için daha kullanışlı bir yol sağlayacak. Diğer müzikseverlerin de müzikleri bağımsız şekilde satın almalarına da imkan sağlayacak. Yeni güncelleme ile birlikte oyuncular oyun müziklerine sahip olmak için oyunu almaya gerek duymadan sadece oyunun müziklerini satın alabilecek. 

Steam Müzikleri Kolayca Bulunabilecek

Yeni güncelleme ile birlikte Steam kullanıcıları müzikleri organize edebilecek ve istedikleri müziği kolayca bulabilecek. Steam kullanıcıları indirilen oyun müziğini klasörlerde aramaya yerine Steam üzerinden kolayca arayarak Steam üzerinden çalabilecek. Steam’e gelecek olan bu yeni özelliğin tüm kısa süre içerisinde beta süreci başlayacakken, yeni özelliğin tüm Steam kullanıcılarına ne zaman geleceği ve oyun müziklerinin fiyatı şimdilik belirsizliğini koruyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı