Oyun

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (11-18 Nisan)

Haftanın ve yılın çeşitli zamanlarında yaptığı indirimlerle oyuncuların güldüren Steam’in bu haftaki indirimlerinde önce çıkan oyunlara göz atalım. Fiyatına ve hikaye, eğlence, vaat ettiği süre gibi oynanış elementleri bakımından haftanın kaçırılmayacak, her oyuncunun kütüphanesinde bulunması ve tecrübe etmesi gereken 4 oyunu sizler için derledik.

Kingdom Come: Deliverance Royal Edition – %40 indirimle 36,60 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (11-18 Nisan)

Kingdom Come: Deliverance bizlere bir demircinin oğlu olan genç yaştaki Henry’nin kontrolünü vererek Kutsal Roma İmparatorluğu topraklarına götürüyor. İmparator IV. Charles öldükten sonra çıkan iç savaş ve istila sonucunda Henry’nin köyü saldırıya uğrar ve tüm ailesi, dostları öldürülür. İstiladan sağ kurtulmayı başaran Henry bu tek başına kalmış bir adam olarak istilaya karşı çıkmak için direnişe katılır ve uzun sürecek bir serüven başlar. Royal Edition içerisinde 5 adet ek paket içeriyor. İndirim 13 Nisan tarihinde bitecek.

The Elder Scrolls Online Standard Edition – %60 indirimle 39,60 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (11-18 Nisan)

Bizleri Elder Scrolls dünyasının fantastik diyarı Tamriel’e götüren The Elder Scrolls Online, hem PvE hem PvP açısında oldukça güzel bir deneyim vaat ediyor. Piyasadaki en iyi MMO oyunlardan biri olan The Elder Scrolls: Online, evrene dair yeni hikayeler arayan oyuncular için güzel bir hikaye modu, hikaye bazlı yan görevler ve Elder Scrolls oyunlarında tanıdığımız loncaların yeni maceralarını sunarken, PvP sever oyuncuları da unutmayarak hem devasa savaşlara hem de küçük çaplı bir gruplar zindan macerasına imkan sunuyor. İndirim 15 Nisan tarihinde bitecek.

Gears 5 – %50 indirimle 46,00 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (11-18 Nisan)

Önceki Gears oyunlarının sunduğu aksiyonu aratmadan oyuncuları sunan Gears 5, karmaşık sistemleri olmayan ve tek bir hikaye üzerinden giden aksiyon arayan oyun arayan oyuncuların aradığı oyun olabilir. Gears 4’ün hikayesini devam ettiren oyunda yeni ana karakterimiz Kait Diaz ile oyunun başında tanışıyoruz. Ana karakterimizin geçmişi ve ailesi hakkında merak ettiği gerçekleri öğrenmek için çıktığı macera uzun yıllardır görmek istediğimiz bir aksiyon oyununu bizlerle buluşturuyor. İndirim 13 Nisan tarihinde bitecek.

Ken Follett’s The Pillars of the Earth – %80 indirimle 21,98 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (11-18 Nisan)

Bir Katedralin Öyküsü romanının oyuna uyarlanması olarak karşımıza çıkan Ken Follett’s The Pillars of the Earth uzun süren hikayeli oyun arayan kullanıcılar tam da aradığı oyun olabilir. 12. Yüzyıl İngiltere’sinde geçen oyun birçok karakterin hikayesini konu alıyor ve kitaptan farklı olarak karakterlerin hikayesini yaptığımız seçimlerle değiştirebiliyoruz. İndirim 23 Nisan tarihinde bitecek.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı