Oyun

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (16-23 Mayıs)

Haftanın ve yılın çeşitli zamanlarında yaptığı indirimlerle oyuncuların güldüren Steam’in bu haftaki indirimlerinde önce çıkan oyunlara göz atalım. Fiyatına ve hikaye, eğlence, vaat ettiği süre gibi oynanış elementleri bakımından haftanın kaçırılmayacak, her oyuncunun kütüphanesinde bulunması ve tecrübe etmesi gereken 5 oyunu sizler için derledik.

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition – %82 indirimle 66,11 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (16-23 Mayıs)

Bu haftanın ilk oyunu Shadow of the Tomb Raider. 2013 yılında seriye soft reboot atan Square Enix’in üçüncü Tomb Raider oyununda Lara Croft’un macerası kaldığı yerden devam tam gaz ediyor. Oyuncuları yine birbirinden farklı mekanlarda maceralara götüren oyunda balta girmemiş ormanlardan sular altındaki derin tünellere, derin tünellerden antik tapınaklara ve keşfedilmeyi beklenen gizli şehirlere uzanan Lara’nın macerası yine aksiyon dolu bir şekilde karşımıza çıkıyor. İndirim 27 Mayıs tarihinde son bulacak.

The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition – %70 indirimle 22,49 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (16-23 Mayıs)

The Witcher 3: Wild Hunt’ı hala daha oynamadaysanız bu sefer bir şans vermenizi tavsiye ederiz. Fiyatına göre oldukça uzun bir oynanış süresi vaad eden oyunun GOTY paketi içerisinde güzel sahiremiz Yennefer ile Ciri’nin peşinde koştuğumuz ana oyun, Gaunter o’Dimm ile karşılaştığımız The Hearts of Stone genişleme paketi ve tehlikeli vampirlerin korku saldığı Toussaint’a yolculuk ettiğimiz Blood and Wine paketi bulunuyor. İndirim 1 Haziran tarihinde son bulacak.

Sleeping Dogs: Definitive Edition – %85 indirimle 13,35 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (16-23 Mayıs)

Dünyanın en güçlü ve en tehlikeli suç örgütlerinden olan Triads’ın kol gezdiği Hong Kong sokaklarına bizleri tehlikeli bir maceraya götürüyor. Triads suç organizasyonunu içeriden bitirmek için kimliğini gizleyerek çetenin arasında sızan, dövüş sanatları konusunda oldukça yetenekli olan Wei Shen’in kontrolünü ele alıyoruz. Kimliğinizi ifşa etmeden organizasyonda yükselmeli ve örgütün suç aktivitelerinde yer almalısınız. İndirim 27 Mayıs tarihinde son bulacak.

A Plague Tale: Innocence – %66 indirimle 44,20 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (16-23 Mayıs)

Veba’nın kırıp geçirdiği 1349 yılında geçen oyunda, peşlerinde Engizisyon olan Amicia ve erkek karşdeşi Hugo’nun hikayesine tanıklık ediyoruz. Giriştikleri yolculuk boyunca vebanın yok ettiği köylerden geçerek Engizisyondan kaçacak, başka insanlarla tanışacak ve ateş kullanarak veba taşıyan farelerde karşı kendimizi savunacağız. Dramatik bir hikayesi olan A Plague Tale: Innocence hikaye sever oyuncuların kaçırmaması gereken bir yapım. İndirim 25 Mayıs tarihinde son bulacak.

Deus Ex: Human Revolution – Director’s Cut – %85 indirimle 4,49 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (16-23 Mayıs)

Yakın bir gelecekte başlayan oyunda eskiden bir SWAT timi üyesi, şimdiler de ise Amerika’nın önde gelen biyoteknoloji  şirketlerinden biri olan Sarif Industry’de güvenlik şefi olarak çalışan Adam Jensen’ın hayatı, şirkete yapılan saldırı sonucu tamamen değişir. Saldırı sonucu büyük yara alan Adam’ı hayatta tutmak için patronu ona augmented adını verilen biyolojik organlar takar ve Adam, insanların ikiye ayrıldığı bir dünyada çok büyük bir komployu açığa çıkarmak için yola koyulur. İndirim 27 Mayıs akşamı son bulacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı