Oyun

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (16-23 Mayıs)

Haftanın ve yılın çeşitli zamanlarında yaptığı indirimlerle oyuncuların güldüren Steam’in bu haftaki indirimlerinde önce çıkan oyunlara göz atalım. Fiyatına ve hikaye, eğlence, vaat ettiği süre gibi oynanış elementleri bakımından haftanın kaçırılmayacak, her oyuncunun kütüphanesinde bulunması ve tecrübe etmesi gereken 4 oyunu sizler için derledik.

Alan Wake – %90 indirimle 2,50 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (16-23 Mayıs)

Hikaye anlatımıyla dikakt çeken Alan Wake, doğaüstü olaylar yaşayan yazar Alan Wake’in karısıyla çıktığı tatilde hayatı tamamen değişir. Kötü bir varlığın Alan Wake’in gittiği Bright Falls’a gelmesi sonucu Wake akıl sağlığını korumaya çalışırken karısını kurtarmak için bir mücadeleye girer. İndirim 18 Mayıs tarihinde son bulacak.

Far Cry 5 – Standard Edition – %75 indirimle 67,25 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (16-23 Mayıs)

Hikaye anlamında dikkat çekici duran Far Cry 5’de, bir şerif yardımcısı olarak Montana eyaletinde kendi tarikatını kuran Joseph Seed’i tutuklamaya gidiyoruz fakat tahmin edebileceğiniz üzere işler hiç de beklendiği gibi yolunda gitmiyor. Sunduğu eğlenceli oynanış ve keyifli aksiyonu ile Far Cry 5 uzun süredir seriden uzak kaldıysan şans verebileceğiniz bir yapım. İndirim 18 Mayıs tarihinde son bulacak.

Cities: Skylines – %75 indirimle 12,25 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (16-23 Mayıs)

Oynanış olarak SimCity’e benzeyen Cities Skylines oyununda başkanlık koltuğuna geçiyoruz ufak bir mahalle kurarak başladığımız oyunda büyük bir şehir kurma yolunda ilerliyoruz. Bu hedef doğrultusunda şehrinizi, sanayinizi ve dükkanlarınızı stratejik bir düzen içinde kurmalı ve vergi, ulaşım, eğitim, sağlık gibi tüm sosyal hizmetlerin kontrolünü ele almalısınız. İndirim 18 Mayıs tarihinde son bulacak.

Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition – %50 indirimle 37,50 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (16-23 Mayıs)

Rol yapma sevdalısı iseniz Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition, kesinlikle göz atmanız gereken bir yapım. Aşırı detaylı rol yapma elementleriyle ön plana çıkan Divinity: Original Sin 2, partinizi kurup destansı bir maceraya çıkcağınız uzun soluklu bir rol yapma oyunu ile karşımıza çıkıyor. Divine’ın öldüğü ve Void’in yaklaştığı yeni oyunda Divinity Savaşı’nda yerinizi almanız gerek. İndirim 18 Mayıs tarihinde son bulacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı