Oyun

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (18-25 Nisan)

Haftanın ve yılın çeşitli zamanlarında yaptığı indirimlerle oyuncuların güldüren Steam’in bu haftaki indirimlerinde önce çıkan oyunlara göz atalım. Fiyatına ve hikaye, eğlence, vaat ettiği süre gibi oynanış elementleri bakımından haftanın kaçırılmayacak, her oyuncunun kütüphanesinde bulunması ve tecrübe etmesi gereken 4 oyunu sizler için derledik.

Arma 3 – %70 indirimle 22,49 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (18-25 Nisan)

Askeri simülasyon denilince akla gelen ilk oyun kesinlikle hiç şüphe yok ki Arma 3. Devasa bir haritada çeşitli araçlar ve silahlar kullanmanıza izin veren oyun, gerçekçi oynanış mekanikleriyle ön plana çıkıyor. İster tek başınıza operasyonlarda yer alabilir, ister arkadaşlarınızla birlikte oynayabilir ve isterseniz de rol yapma, battle royale gibi çeşitli çok oyunculu sunucular Arma 3 keyfini sürebilirsiniz. İndirim 21 Nisan tarihinde son bulacak.

DARK SOULS III Deluxe Edition – %83 indirimle 37,06 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (18-25 Nisan)

İlk olarak Demon Souls oyunu ile kendine özgü bir tür yaratan Dark Souls serisinin son halkasında yine bol bol epic mücadelere girecek ve de öleceksiniz. Bir kez daha ateşin söndüğü karanlık bir dünyada çok daha kudretli ve acımasız düşmanlara karşı savaşacağınız DARK SOULS™ III – Deluxe Edition içerisinde ana oyun ve çıkmış tüm ek paketler mevcut. İlk defa bu kadar fazla bir indirim alan oyunu almak istiyorsanız sakın kaçırmayın. İndirim 20 Nisan tarihinde son bulacak.

Borderlands GOTY Enhanced – %67 inidirimle 42,57 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (18-25 Nisan)

İçerisinde barındırdığı milyonlarca silah çeşidiyle aksiyonunu sınırlarını zorlayan Borderlands 2, sahip olduğu hoş grafikleri, absürt hikayesi, eğlenceli karakterleri ve ilginç dünyası ile sizleri uzun süreli bir maceraya davet ediyor. Yenilenmiş grafiklerle karşımıza tekrar çıkan serinin ilk oyununda Vault Hunter olarak gizemli bir Vault’un zengilniklerinin peşinde düşüyoruz. Aksiyona ister arkadaşınızla ister de tek başınıza dahil olabilirsiniz. İndirim 30 Nisan tarihinde son bulacak.

Ken Follett’s The Pillars of the Earth – %80 indirimle 21,98 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (18-25 Nisan)

Bir Katedralin Öyküsü romanının oyuna uyarlanması olarak karşımıza çıkan Ken Follett’s The Pillars of the Earth uzun süren hikayeli oyun arayan kullanıcılar tam da aradığı oyun olabilir. 12. Yüzyıl İngiltere’sinde geçen oyun birçok karakterin hikayesini konu alıyor ve kitaptan farklı olarak karakterlerin hikayesini yaptığımız seçimlerle değiştirebiliyoruz. İndirim 23 Nisan tarihinde son bulacak.

My Friend Pedro – %40 indirimle 19,20 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (18-25 Nisan)

Platform ve parkur ögelerini vahşet dolu bir aksiyon ile birleştiren My Friend Pedro bir adamın muz için önüne çıkan her şeyi öldürmesini konu alan arkadaşlık ve hayal gücü temalı bir yapım. Bağımsız bir yapım olarak karşımıza çıkan My Friend Pedro kesinlikle göz atmanız gereken bir yapım. İndirim 20 Nisan tarihinde son bulacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı