Oyun

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (21-28 Mart)

Haftanın ve yılın çeşitli zamanlarında yaptığı indirimlerle oyuncuların güldüren Steam’in bu haftaki indirimlerinde önce çıkan oyunlara göz atalım. Fiyatına ve hikaye, eğlence, vaat ettiği süre gibi oynanış elementleri bakımından haftanın kaçırılmayacak, her oyuncunun kütüphanesinde bulunması ve tecrübe etmesi gereken 6 oyunu sizler için derledik.

Assassin’s Creed® Odyssey – %67 indirimle 88,77 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (21-28 Mart)

Bu haftanın en dikkat çeken indirimi Ubisoft’un en yeni Assasin’s Creed oyunu Assasin’s Creed Odyssey. Yeni oyunla birlikte bizleri Antik Yunan topraklarına götüren ve birçok epik çarpışmaya ev sahipliği yapan oyun, oynanış mekanikleri, rol yapma elementleri, uzun oynanış süresi ve açık dünyası ile olumlu eleştiriler alsa da bazı oyuncular tarafından Assasin’s Creed ruhunu yansıtmadığı için eleştirilmişti. 26 Mart tarihine kadar indirimde olacak Assassin’s Creed® Odyssey’nin Steam sayfasına buradan gidebilirsiniz.

Hellblade: Senua’s Sacrifice – %66 indirimle 16,66 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (21-28 Mart)

Ninja Theory imzası taşıyan ve katıldığı birçok festivalden ödülle dönen Hellblade: Senua’s Sacrifice oyuncuları Viking çağında götürüyor. Yaşadığı acı kayıp sonrası psikolojik sorunlarla boğuşan Kelt savaşçısı Senua’nın kontrolünü aldığımız oyunda, ölen sevgilimizin ruhu için savaşmak adına Viking Cehennemi’ne doğru serüvene çıkıyoruz. 2 Nisan tarihine kadar indirimde olacak Hellblade: Senua’s Sacrifice’ın Steam sayfasına buradan gidebilirsiniz.

Pathfinder: Kingmaker – Enhanced Edition – %60 indirimle 24,40 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (21-28 Mart)

Owlcat Games tarafından geliştirilen izometrik kamera açısında sahip rol yapma oyunu Pathfinder: Kingmaker bizleri birçok kahramanın yükselip öldüğü yeni fantastik diyarlara götürüyor. Önceki savaşçılar gibi sizin de iz bırakmanız gereken bu dünyada tek amacınız dünyadaki zorluklara göğüs gerip diğer krallıkların baskısına rağmen kendi krallığınızı kurmak. 23 Mart tarihine kadar indirimde olacak Pathfinder: Kingmaker – Enhanced Edition’nın Steam sayfasına buradan gidebilirsiniz.

Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege – %60 indirimle 41,19 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (21-28 Mart)

Ubisoft’un son yıllarda imza attığı ve beş senedir desteklemeye devam ettiği Rainbow Six® Siege, temelinde taktiksel bir oynanış yatan ve bu taktiksel oynanışı birbirinden bağımsız özelliklere sahip operatör adı verilen SAS, GIGN, FBI gibi gerçekte var olan birimlerin terörle mücadele elemanlarıyla destekliyor. Öğrenmesi biraz zaman alan oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynamanızı tavsiye ederim. 26 Mart tarihine kadar indirimde olacak Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege’in Steam sayfasına buradan gidebilirsiniz.

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition – %82 indirimle 66,11 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (21-28 Mart)

2013 yılında seriyi resetleyen Square Enix’in üçüncü Tomb Raider oyununda Lara Croft’un macerası kaldığı yerden devam ediyor. Balta girmemiş ormanlardan sular altındaki derin tünellere, derin tünellerden antik tapınaklara ve keşfedilmeyi beklenen gizli şehirlere uzanan Lara’nın macerası yine aksiyon dolu bir şekilde karşımıza çıkıyor. 1 Nisan tarihine kadar indirimde olacak Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition’nın Steam sayfasına buradan gidebilirsiniz.

Darkest Dungeon – %75 indirimle 9,75 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (21-28 Mart)

Sıra tabanlı oynanış yapısı ve karanlık fantastik dünyası ile ön plana çıkan Darkest Dungeon’da atalarınızdan size kalan küçük bir kasabaya geri geliyorsunuz fakat dönüşünüzde karşılaştığınız manzara hiç iç açıcı olmuyor. Civarda kol gezen tehlikeli haydutlar ve canavarlara karşı kendi ekibinizi kurup köyünüzü bu karanlık dünyada tekrar eski şaşalı günlerine geri getirmelisiniz. 27 Mart tarihine kadar indirimde olacak Darkest Dungeon’ın Steam sayfasına buradan gidebilirsiniz.

Bonus: Tomb Raider ve Lara Croft: Temple of Osiris ücretsiz

Square Enix, 24 Mart tarihine kadar 2013 yılında çıkan ve Tomb Raider serisini sıfırlayan Tomb Radier ile dört kişilik coop oynanış deneyimi sunan Lara Croft and the Temple of Osiris’in ücretsiz olduğunu duyurdu. Bu iki oyunu belirtilen tarihe kadar kütüphanenize eklerseniz sizin olacaktır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı