Oyun

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (22-29 Şubat)

Haftanın ve yılın çeşitli zamanlarında yaptığı indirimlerle oyuncuların güldüren Steam’in bu haftaki indirimlerinde önce çıkan oyunlara göz atalım. Fiyatına ve hikaye, eğlence, vaat ettiği süre gibi oynanış elementleri bakımından haftanın kaçırılmayacak, her oyuncunun kütüphanesinde bulunması ve tecrübe etmesi gereken 5 oyunu sizler için derledik.

Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege – %60 indirimle 41,19 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (22-29 Şubat)

Ubisoft’un son yıllarda imza attığı ve beş senedir desteklemeye devam ettiği Rainbow Six® Siege, temelinde taktiksel bir oynanış yatan ve bu taktiksel oynanışı birbirinden bağımsız özelliklere sahip operatör adı verilen SAS, GIGN, FBI gibi gerçekte var olan birimlerin terörle mücadele elemanlarıyla destekliyor. Öğrenmesi biraz zaman alan oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynamanızı tavsiye ederim. İndirim 26 Mart tarihinde sonlanacak.

Dying Light Enhanced Edition – %67 indirimle 32,67 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (22-29 Şubat)

Adını oyun dünyasına Call of Juarez ve Dead Island serileriyle duyuran Techland’in açık dünya ve temalarını parkur elementleriyle harmanlayıp üstüne Dead Island’dan aşina olduğumuz yakın dövüş sistemini eklemesiyle piyasaya sürdüğü Dying Light çıktığı günden beri oyuncular tarafından severek oynanıyor. Gizemli bir virüs salgını sebebiyle zombi yuvasına dönmüş hayali bir şehir Harran’da gündüzleri erzak ve görev peşinde koşarken, geceleri de hayatta kalmak için çatıdan çatıya atlayacaksınız. İster ana hikaye ve Following ek paketinin tadını tek başınıza ister 4 kişilik coop desteği sayesinde arkadaşlarınızla birlikte yaşayın. İndirim 3 Mart tarihinde sonlanacak.

South Park™: The Stick of Truth™ – %90 indirimle 13,50 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (22-29 Şubat)

Eğer sevilen dizi South Park’ın sıkı bir hayranıysanız bu oyunu zaten duymamış olma ihtimaliniz yoktur ya da duymuş ama almak için indirim bekliyorsanız bu fırsat tam size göre. South Park’ın kendine has absürd mizahını sıra tabanlı bir savaş sistemi, rol yapma ögeleri birleştirerek kendi South Park karakterinizi oluşturarak sizleri uzun soluklu bir maceraya davet eden South Park™: The Stick of Truth™’u oynamanızı şiddetle tavsiye ederim. İndirim 24 Şubat tarihinde sonlanacak.

BioShock Infinite – %75 indirimle 12,25 TL
Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (22-29 Şubat)

Bizleri ilk iki oyunuyla sular altındaki Rapture şehrine götüren Bioshock serisi, üçüncü oyunu Infinite ile göklerde süzülen büyüleyici Columbia şehrine götürüyor. Hayatı tam bir keşmekeş olan ve borç batağında yüzen, eski asker Booker DeWitt’i yönettiğimiz oyunda, gizemli bir şahıs tarafından küçüklüğünden beri Columbia şehrinde esir tutulan Elizabeth adındaki bir kadını kurtarmamız durumunda borçlarımızın silineceği dair teklif alıyoruz ve Bioshock Infinite’nin bizlere zengin hikaye ve yüksek tempodaki aksiyonuyla sunduğu macera tam o anda başlıyor. . İndirim 3 Mart tarihinde sonlanacak.

Mafia II – %80 indirimle 11,80 TL
Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (22-29 Şubat)

Mafta temasını ne kadar seversiniz bilmem fakat bizleri 1940’ların Empire Bay şehrine götüren ve Vito Scaletta’nin kendine mafya dünyasında güvenilir bir isim yapmaya çalışmasını konu alan Mafia II’yi her oyuncu çok geç olmadan en azından bir kere tecrübe etmeli. 9 yıllık bir oyun olmasına rağmen oynanış mekanikleri hala daha sırıtmasa da tema olarak alternatifi pek bulunmayan Mafia II’yi bu indirim döneminde alıp bir şans verin derim. İndirim 28 Şubat tarihinde sonlanacak.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı