Oyun

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (25-2 Mayıs)

Haftanın ve yılın çeşitli zamanlarında yaptığı indirimlerle oyuncuların güldüren Steam’in bu haftaki indirimlerinde önce çıkan oyunlara göz atalım. Fiyatına ve hikaye, eğlence, vaat ettiği süre gibi oynanış elementleri bakımından haftanın kaçırılmayacak, her oyuncunun kütüphanesinde bulunması ve tecrübe etmesi gereken 5 oyunu sizler için derledik.

XCOM 2 – %75 indirimle 54,75 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (25-2 Mayıs)

İlk oyunda mağlubiyete uğrayan uzaylıların hedefinde yine dünya var fakat bu sefer planları çok farklı. İnsanlara daha parlak, daha huzurlu ve daha rahat bir gelecek vaadiyle dünyaya gelerek güler yüzler takınan ancak madalyonun diğer tarafında insanları kaçırıp deneyler yapan ve Avatar adını verdiklerini gizli projelerinin çalışmalarını yürüten uzaylıların karşısında yine direnişin ve de Central’ın yardımıyla Commander olarak duruyoruz. Sıra tabanlı strateji oyunlarının çoğu oyuncu tarafından en iyisi kabul edilen XCOM 2, türün hayranıysanız kesinlikle oynamanız gereken bir yapım. İndirim 7 Mayıs tarihinde son bulacak.

Borderlands 2 Game of the Year – %78 indirimle 12,98 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (25-2 Mayıs)

Listemizde bu hafta yine bir Borderlands oyunu yer alıyor. İster tek başınıza ister arkadaşınızla coop şekilde oynayabileceğiniz Borderlands 2’nin size sunduğu en eğlenceli şey aksiyonu. Saf aksiyon denildiğinde akla gelen ilk oyunlardan olan, temelinde loot yatan ve birbirinden farklı özelliklere sahip çok sayıda silah ile birlikte Vault Hunter olarak Pandora topraklarına ayak basıyor ve Handsome Jack’a karşı verdiğiniz mücadelede ondan önce keşfedilmemiş Vault’a ulaşmaya çalışıyorsunuz. İndirim 7 Mayıs tarihinde son bulacak.

Call of Juarez: Gunslinger – %60 indirimle 24,40 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (25-2 Mayıs)

Vahşi Batı’nın en tehlike zamanlarında geçen ve Billy the Kid, Pat Garrett, Jesse James gibi tarih kitaplarına adını efsanevi kanunsuzlar olarak yazdırmış Batı’nın efsaneleri ile karşılaştığımız Call of Juarez: Gunslinger’de babası ve kardeşlerinin intikamı için yollara düşen Silas Grave’in kontrolünü ele alıyoruz. Batı’nın ikonik yüzlerini yeri geldiğinde ciddi yeri geldiğinde absürt şekilde yansıtan, grafikleri ve çatışma mekanikleri ile ön plana çıkan Gunslinger, sizlere her ne kadar keyifli bir aksiyon sunsa da yaklaşık 5 saat süren oynanış süresi yüzünden listemizin biraz altında kalıyor. İndirim 27 Nisan tarihinde sonlanacak.

The Stanley Parable – %85 indirimle 3,60 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (25-2 Mayıs)

The Stanbley Parable’ın ilk başa insanın gözüne ilginç bir oyun gibi gelse de üzerine düşünüldüğünde oldukça iyi tasarlanmış bir yapım olduğunu anlıyorsunuz. Stanley adındaki bir ofis çalışanını hem kontrol ettiğimiz hem de etmediğimiz oyunda bir ofisi keşfederek hikayeyi oynamaya ve oynamamaya başlıyoruz. İçinde bulunduğunuz yapıyı keşfettikçe önünüze bazı seçimler çıkacak ve çıkmayacak. Bu seçimler sonucunda vardığınız kararlar neticesinde oyunun sonuna ulaşacak ve asla ulaşamayacaksınız. Hazır bu fiyata böyle bir oyunu kaçırmamanızı tavsiye ederiz. İndirim 26 Nisan tarihinde son bulacak.

RIDE 3 – %70 indirimle 23,10 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (25-2 Mayıs)

Milestone’un en iyi yapımlarından biri olan RIDE 3, motor tutkunlarına hitap eden bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. 30 farklı pist ve 230’dan fazla motorla yarışın heyecanını doruklarında yaşayabileceğiniz oyun gerçekçi fizikleri, atmosferi , temposuyla ön plana çıkmayı başarıyor. Eğer bir motor tutkunuysanız bu oyunu es geçmenizi tavsiye etmiyoruz. . İndirim 27 Nisan tarihinde sonlanacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı