Oyun

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (28-4 Nisan)

Haftanın ve yılın çeşitli zamanlarında yaptığı indirimlerle oyuncuların güldüren Steam’in bu haftaki indirimlerinde önce çıkan oyunlara göz atalım. Fiyatına ve hikaye, eğlence, vaat ettiği süre gibi oynanış elementleri bakımından haftanın kaçırılmayacak, her oyuncunun kütüphanesinde bulunması ve tecrübe etmesi gereken 5 oyunu sizler için derledik.

Grand Theft Auto V – %50 indirimle 84,50 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (28-4 Nisan)

Bu haftaki indirimlere hemen hemen herkesin bildiği bir oyun ile başlayalım, GTA 5. Bizleri genç bir sokak serserisi, eski bir banka soyguncusu ve de bir psikopatın hayatını göstermek için Los Santos’a geri götürüyor. Açık dünya denilince en başarılı firmalardan olan Rockstar, oyuncuları sadece tek kişilik macera ile sınırlamıyor, GTA Online ile eğlenceyi çok oyunculu deneyimlere taşıyor. İndirim 31 Mart tarihinde son bulacak.

The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition – %70 indirimle 22,49 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (28-4 Nisan)

Artık Witcher’ı anlatmaya gerek yok sanırım çünkü hem üçüncü oyun The Wild Hunt’ın başarısı hem de geçtiğimiz sene sonunda Netflix’de yayınlanan dizisiyle popüler kültür olma yolunda adımlar atan The Witcher 3: Wild Hunt GOTY içerisinde ana oyun ile birlikte Hearts of Stone ve en az ana oyun kadar dolu olan Blood and Wine genişleme paketlerini içeriyor. Geralt of Rivia’nın yüz saati gecik macerası her oyuncunun tecrübe etmesi gereken bir macera. İndirim 6 Nisan tarihinde son bulacak.

Cities: Skylines – %80 indirimle 9,80 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (28-4 Nisan)

Oynanış olarak SimCity’e benzeyen Cities Skylines oyununda başkanlık koltuğuna geçiyoruz ufak bir mahalle kurarak başladığımız oyunda büyük bir şehir kurma yolunda ilerliyoruz. Bu hedef doğrultusunda şehrinizi, sanayinizi ve dükkanlarınızı stratejik bir düzen içinde kurmalı ve vergi, ulaşım, eğitim, sağlık gibi tüm sosyal hizmetlerin kontrolünü ele almalısınız. İndirim 3 Nisan tarihinde son bulacak.

Middle-earth: Shadow of Mordor – %50 indirimle 29,50 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (28-4 Nisan)

İvmemizi Shadow of Mordor ile Orta Dünya’ya çevirelim. Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi filmlerinin arasında bir zaman diliminde geçen yapımda, Mordor’un Kara Kapıları’nda nöbet tutan bir Gondor Kolcusunu yönetiyoruz. Orkların saldırısı sonucu ailesini ve kendi hayatını kaybeden Talion’ın ruhu Elf zanaatkar Celebrimbor’ın ruhu ile birleşir. Oynanışıyla ön plana çıkan oyun Nemesis sistemiyle sizi bir süre meşgul edecek. İndirim 30 Mart tarihinde son bulacak.

Resident Evil 2 Remake – %50 indirimle 89,50 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (28-4 Nisan)

İlk olarak 1998 yılında çıkış yapan ve seneler sonra özüne sadık kalarak modern oyun grafikleri ve oynayışına uygun şekilde tasarlanan, tabiri caizse yepyeni bir oyun olarak karşımıza çıkan Resident Evil 2, Leon Kennedy ve Claire Redfield’ın zombilerin istila ettiği Raccoon City’deki gergin maceralarını konu alıyor. İndirim 31 Mart tarihinde son bulacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı