Oyun

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (29 Şub-7 Mart)

Haftanın ve yılın çeşitli zamanlarında yaptığı indirimlerle oyuncuların güldüren Steam’in bu haftaki indirimlerinde önce çıkan oyunlara göz atalım. Fiyatına ve hikaye, eğlence, vaat ettiği süre gibi oynanış elementleri bakımından haftanın kaçırılmayacak, her oyuncunun kütüphanesinde bulunması ve tecrübe etmesi gereken 4 oyunu sizler için derledik.

DOOM – %70 indirimle 29,70 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (29 Şub-7 Mart)

Vahşetin, aksiyonun ve metal müziği durmak bilmediği DOOM serisini bilmeyen yoktur herhalde. The Union Aerospace Corporation’ın Mars’daki araştırma tesisi şeytanlar tarafından ele geçirilince onların ve bizim dünyamız arasında tek şey sizsiniz. Sizin şeytanlarla değil, şeytanların sizinle bir yere kilitli kaldığım DOOM’da tek bir göreviniz var: önüne çıkan her şeyi öldür. İndirim 2 Mart akşamı son bulacak.

Deus Ex: Human Revolution – Director’s Cut – %85 indirimle 4,49 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (29 Şub-7 Mart)

Yakın bir gelecekte başlayan oyunda eskiden bir SWAT timi üyesi, şimdiler de ise Amerika’nın önde gelen biyoteknoloji  şirketlerinden biri olan Sarif Industry’de güvenlik şefi olarak çalışan Adam Jensen’ın hayatı, şirkete yapılan saldırı sonucu tamamen değişir. Saldırı sonucu büyük yara alan Adam’ı hayatta tutmak için patronu ona augmented adını verilen biyolojik organlar takar ve Adam, insanların ikiye ayrıldığı bir dünyada çok büyük bir komployu açığa çıkarmak için yola koyulur. İndirim 2 Mart akşamı son bulacak.

Borderlands 2 Game of the Year – %78 indirimle 12,98 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (29 Şub-7 Mart)

İster tek başınıza ister arkadaşınızla coop şekilde oynabileceğiniz Borderlands 2’nin size sunduğu en eğlenceli şey aksiyonu. Temelinde loot yatan ve birbirinden farklı özelliklere sahip çok sayıda silah ile birlikte Vault Hunter olarak Pandora topraklarına ayak basıyor ve Handsome Jack’a karşı verdiğiniz mücadelede ondan önce keşfedilmemiş Vault’a ulaşmaya çalışıyorsunuz. İndirim 10 Mart akşamı son bulacak.

Divinity: Original Sin – Enhanced Edition – %65 indirimle 20,65 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (29 Şub-7 Mart)

Sıra tabanlı savaş mekaniklerini, parti topla seçeneklerini, keşfedilecek bir açık dünyayı ve rol yapma elementlerini başarılı bir şekilde harmanlamayı başaran Divinity: Original Sin’de genç bir Source Hunter’ı yönetiyorsunuz. Sıradan bir cinayet soruşturması olarak başlayan oyun, daha da büyük bir tehdidi açığa çıkarmanız ile başlıyor. İndirim 2 Mart akşamı son bulacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı