Oyun

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (30 Mayıs-6 Haziran)

Haftanın ve yılın çeşitli zamanlarında yaptığı indirimlerle oyuncuların güldüren Steam’in bu haftaki indirimlerinde önce çıkan oyunlara göz atalım. Fiyatına ve hikaye, eğlence, vaat ettiği süre gibi oynanış elementleri bakımından haftanın kaçırılmayacak, her oyuncunun kütüphanesinde bulunması ve tecrübe etmesi gereken 4 oyunu sizler için derledik.

Dying Light Enhanced Edition – %70 indirimle 29,70 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (30-6 Haziran)

Adını oyun dünyasına Call of Juarez ve Dead Island serileriyle duyuran Techland’in açık dünya ve temalarını parkur elementleriyle harmanlayıp üstüne Dead Island’dan aşina olduğumuz yakın dövüş sistemini eklemesiyle piyasaya sürdüğü Dying Light çıktığı günden beri oyuncular tarafından severek oynanıyor. Gizemli bir virüs salgını sebebiyle zombi yuvasına dönmüş hayali bir şehir Harran’da gündüzleri erzak ve görev peşinde koşarken, geceleri de hayatta kalmak için çatıdan çatıya atlayacaksınız. İster ana hikaye ve Following ek paketinin tadını tek başınıza ister 4 kişilik coop desteği sayesinde arkadaşlarınızla birlikte yaşayın. İndirim 8 Haziran tarihinde sonlanacak.

Darkest Dungeon – %75 indirimle 9,75 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (30-6 Haziran)

Sıra tabanlı oynanış yapısı ve karanlık fantastik dünyası ile ön plana çıkan Darkest Dungeon’da atalarınızdan size kalan küçük bir kasabaya geri geliyorsunuz fakat dönüşünüzde karşılaştığınız manzara hiç iç açıcı olmuyor. Civarda kol gezen tehlikeli haydutlar ve canavarlara karşı kendi ekibinizi kurup köyünüzü bu karanlık dünyada tekrar eski şaşalı günlerine geri getirmelisiniz. İndirim 1 Haziran tarihinde sonlanacak.

Arma 3 – %70 indirimle 22,49 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (30-6 Haziran)

Askeri simülasyon denilince akla gelen ilk oyun kesinlikle hiç şüphe yok ki Arma 3. Devasa bir haritada çeşitli araçlar ve silahlar kullanmanıza izin veren oyun, gerçekçi oynanış mekanikleriyle ön plana çıkıyor. İster tek başınıza operasyonlarda yer alabilir, ister arkadaşlarınızla birlikte oynayabilir ve isterseniz de rol yapma, battle royale gibi çeşitli çok oyunculu sunucular Arma 3 keyfini sürebilirsiniz. İndirim 1 Haziran tarihinde sonlanacak.

Euro Truck Simulator 2 – %75 indirimle 9,75 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (30-6 Haziran)

Tırınıza atlayıp uzun yollara düştüğünüz Euro Truck Simulator 2, evden çıkmadığımız şu günlerde sizlere farklı bir deneyim sunabilir. Geniş haritası, farklı tır ve yük yelpazesiyle oyuncuları Avrupa üzerinde tır şoförlüğüne davet edip, işlerini büyüterek lojistik firması açma şansı sunuyor. İndirim 1 Haziran tarihinde son bulacak

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı