Oyun

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (4-11 Nisan)

Haftanın ve yılın çeşitli zamanlarında yaptığı indirimlerle oyuncuların güldüren Steam’in bu haftaki indirimlerinde önce çıkan oyunlara göz atalım. Fiyatına ve hikaye, eğlence, vaat ettiği süre gibi oynanış elementleri bakımından haftanın kaçırılmayacak, her oyuncunun kütüphanesinde bulunması ve tecrübe etmesi gereken 5 oyunu sizler için derledik.

Hellblade: Senua’s Sacrifice – %66 indirimle 16,66 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (4-11 Nisan)

Heavenly Swords’un geliştirdiği Hellblade: Senua’s Sacrifice bizleri Viking çağına götürüyor. Kafasındaki önseziler ile boğuşan Kelt bir savaşçının kontrolünü aldığımız oyunda, İskandinav topraklarında birçok tehlike ile karşılaşarak ölü sevgilimizin ruhu için savaşmak adına Vikinglerin cehennemine doğru destansı bir yolculuğa çıkacağız. İndirim 6 Nisan tarihinde son bulacak.

Dying Light Enhanced Edition – %70 indirimle 29,70 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (4-11 Nisan)

Adını oyun dünyasına Call of Juarez ve Dead Island serileriyle duyuran Techland’in açık dünya ve temalarını parkur elementleriyle harmanlayıp üstüne Dead Island’dan aşina olduğumuz yakın dövüş sistemini eklemesiyle piyasaya sürdüğü Dying Light çıktığı günden beri oyuncular tarafından severek oynanıyor. Gizemli bir virüs salgını sebebiyle zombi yuvasına dönmüş hayali bir şehir Harran’da gündüzleri erzak ve görev peşinde koşarken, geceleri de hayatta kalmak için çatıdan çatıya atlayacaksınız. İster ana hikaye ve Following ek paketinin tadını tek başınıza ister 4 kişilik coop desteği sayesinde arkadaşlarınızla birlikte yaşayın. İndirim 7 Nisan tarihinde sonlanacak.

Halo: The Master Chief Collection – %20 indirimle 48,80 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (4-11 Nisan)

İçerisinde Halo: The Master Chief Collection, Halo: Reach, Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2: Anniversary, Halo 3, Halo 3: ODST ve Halo 4 oyunlarını içeren yenilenmiş Halo paketinin şu anda ilk iki oyunu erişilebilir durumda. Geri kalan oyunlarında bu sene içerisinde erişime açılacağı söylenen Halo oyunlarını günümüzde oynamak için güzel bir fırsat sunuyor bu paket. İndirim 6 Nisan tarihinde son bulacak.

Euro Truck Simulator 2 – %75 indirimle 9,75 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (4-11 Nisan)

Tırınıza atlayıp uzun yollara düştüğünüz Euro Truck Simulator 2, evden çıkmadığımız şu günlerde sizlere farklı bir deneyim sunabilir. Geniş haritası, farklı tır ve yük yelpazesiyle oyuncuları Avrupa üzerinde tır şoförlüğüne davet edip, işlerini büyüterek lojistik firması açma şansı sunuyor. İndirim 6 Nisan tarihinde son bulacak.

Quantum Break – %75 indirimle 14,75 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (4-11 Nisan)

Remedy Entertainment tarafından geliştirilen hikayenin ve oynanışın ön plana çıktığı Quantum Break, oyunculara oldukça ilginç bir deneyim sunuyor. Olağanüstü yeteneklere sahip bir karakteri yönettiğimiz oyunda zaman yolculuğu yapabilen yine olağanüstü güçleri olan kötü adamın peşine düşüyoruz ve verdiğimiz her kararla geleceğe şekil veriyoruz. İndirim 6 Nisan tarihinde son bulacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı