Oyun

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (6-13 Haziran)

Haftanın ve yılın çeşitli zamanlarında yaptığı indirimlerle oyuncuların güldüren Steam’in bu haftaki indirimlerinde önce çıkan oyunlara göz atalım. Fiyatına ve hikaye, eğlence, vaat ettiği süre gibi oynanış elementleri bakımından haftanın kaçırılmayacak, her oyuncunun kütüphanesinde bulunması ve tecrübe etmesi gereken 4 oyunu sizler için derledik.

RESIDENT EVIL 7 biohazard – %67 indirimle 29,37 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (6-13 Haziran)

Resident Evil 6’nın aldığı olumsuz eleştiriler sonrası radikal kararlar alarak seriyi Resident Evil 7 ile başka bir yöne sürükleyen Capcom oldukça olumlu dönütler almıştı. Omuz kamerasından vazgeçerek birinci şahıs kameraya geçen ve hikayeyi de şehri tehdit eden büyük çaplı konudan sıradan bir evde geçen kişisel bir konuya çevirerek oyunculara yine üst düzey korku yaşatmayı başarmıştı. Ethan Winters adındaki bir adamın eş Mia’yı aramak üzere çıktığı yolda Baker ailesinin evine gelmesiyle şekillenen hikayenin her anında dehşet ve gerilimi sonuna kadar hissedeceksiniz. İndirim 15 Haziran tarihinde son bulacak.

Dragon Age: Origins – %75 indirimle 32,25 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (6-13 Haziran)

BioWare’ın bugüne kadar çıkardığı en başarılı yapımlardan biri olan Dragon Age: Origins’in hikayesinde Divinity’de olduğu gibi partimizi kurup krallık için her geçen gün daha büyük bir tehlike haline gelen Darkspawn olarak bilinen karanlık güçlerin istilası karşısında duruyoruz. Grafik açısından biraz eskimiş olan oyunu daha fazla eskimeden deneyim etmenizi tavsiye ederiz. İndirim 9 Temmuz tarihinde son bulacak.

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS – %50 indirimle 43,50 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (6-13 Haziran)

Artık PUBG’yi anlatmaya gerek yok sanırım. Hemen her her kesimden insanın gerek bilgisayar üzerinden gerek telefonlarından oynadığı PUBG’nin ana platformu ve ana oyunu yarı fiyatıyla birlikte daha çok oyuncuya ulaşmayı hedefliyor. Uçaktan atlayarak harita üzerinde ekipman bulmalı ve ayakta kalan son kişi veya ekip olmalısınız. İndirim 8 Haziran tarihinde son bulacak.

Ken Follett’s The Pillars of the Earth – %80 indirimle 21,98 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (6-13 Haziran)

Bir Katedralin Öyküsü romanının oyuna uyarlanması olarak karşımıza çıkan Ken Follett’s The Pillars of the Earth uzun süren hikayeli oyun arayan kullanıcılar tam da aradığı oyun olabilir. 12. Yüzyıl İngiltere’sinde geçen oyun birçok karakterin hikayesini konu alıyor ve kitaptan farklı olarak karakterlerin hikayesini yaptığımız seçimlerle değiştirebiliyoruz. İndirim 23 Nisan tarihinde son bulacak. İndirim 18 Haziran tarihinde son bulacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı