Oyun

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (7-14 Mart)

Haftanın ve yılın çeşitli zamanlarında yaptığı indirimlerle oyuncuların güldüren Steam’in bu haftaki indirimlerinde önce çıkan oyunlara göz atalım. Fiyatına ve hikaye, eğlence, vaat ettiği süre gibi oynanış elementleri bakımından haftanın kaçırılmayacak, her oyuncunun kütüphanesinde bulunması ve tecrübe etmesi gereken 6 oyunu sizler için derledik.

Borderlands: The Handsome Collection – %94 indirimle 30,59 TL

İçerisinde tam tamına 52 adet ürün içeren Borderlands: The Handsome Collection bu haftanın kesinlikle kaçırılmaması gereken fırsatlarının en başında geliyor. Borderlands 2 ve oyunun geçtiğimiz sene çıkan son ek paketi hariç geriye kalan tüm içerikleri ve Borderlands: The Pre-Sequel ile tüm ek paketlerini içeren paket sizlere uzun saatler sürecek saf bir aksiyon sunuyor. İster tek başınıza ister de arkadaşlarınızla Pandora topraklarında ve ayda geçen hikayenin bir parçası olabilirsiniz. İndirim 10 Mart tarihinde sonlanacak.

The Forest – %50 İndirimle 16,00 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (7-14 Mart)

Çocuğunuzla birlikte bindiğiniz uçak bir adaya düştüğünde kaza sonrası kendinizden geçmeden hemen önce çocuğunuzun adadaki yamyam kabile tarafından kaçırıldığını görüyorsunuz. Tam bu noktadan sonra adanın zorlu şartlarına karşı direnmek, hayatta kalmak ve oğlunuzu bularak adadan kaçmanın bir yolunu bulmak oluyor. İster tek başınıza ister arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz The Forest hayatta kalma oyunu severler için deneyim edilmesi gerek bir yapım. İndirim 9 Mart tarihinde sonlanacak.

Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege – %60 indirimle 41,19 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (7-14 Mart)

Ubisoft’un son yıllarda imza attığı ve beş senedir desteklemeye devam ettiği Rainbow Six® Siege, temelinde taktiksel bir oynanış yatan ve bu taktiksel oynanışı birbirinden bağımsız özelliklere sahip operatör adı verilen SAS, GIGN, FBI gibi gerçekte var olan birimlerin terörle mücadele elemanlarıyla destekliyor. Öğrenmesi biraz zaman alan oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynamanızı tavsiye ederim. İndirim 26 Mart tarihinde sonlanacak.

Nioh: Complete Edition – %70 indirimle 23,10 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (7-14 Mart)

İlk olarak 2017 yılında PS4’e özel olarak çıkış yapan ardından PC platformuna gelen Nioh, Souls-vari oyunlar arasından oynanış üzerindeki değişikliklerle sıyrılmayı başarmış bir yapım. Samurayların zamanında geçen bu oyunda, Japonya kıyılarına vurmuş yalnız bir yolcuyu kontrol ediyoruz. Eğer Souls oyunlarını ve getirdiğini zorluğu seviyorsanız, tekrar ediyorum eğer Souls oyunlarını seviyorsanız, Nioh şans vermeniz gereken yapımlardan biri. İndirim 9 Mart tarihinde sonlanacak.

Injustice™ 2 – %70 indirimle 23,10 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (7-14 Mart)

DC Evreninin birçok kahramanını bir araya getiren Injustice 2 sıradan bir dövüş oyunu olmaktan içinde barındırdığı güçlü hikaye ile sıyrılıyor. Yaşadığı trajik bir olay yüzünden dünya üzerinde kendi rejimi kuran Superman’in karşısında kurduğu düzene karşı gelen Batman ve müttefikleri karşı duruyor. Çizgi romanlarını severek okuduğunuz kahramanların böylesine bir mücadele içinde görmeyi tecrübe etmek isteyeceksiniz. İndirim 9 Mart tarihinde sonlanacak.

Call of Juarez: Gunslinger – %60 indirimle 24,40 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (7-14 Mart)

Vahşi Batı’nın en tehlike zamanlarında geçen ve Billy the Kid, Pat Garrett, Jesse James gibi tarih kitaplarına adını efsanevi kanunsuzlar olarak yazdırmış Batı’nın efsaneleri ile karşılaştığımız Call of Juarez: Gunslinger’de babası ve kardeşlerinin intikamı için yollara düşen Silas Grave’in kontrolünü ele alıyoruz. Batı’nın ikonik yüzlerini gayet iyi yansıtan, grafikleri ve çatışma mekanikleri ile ön plana çıkan Gunslinger, sizlere her ne kadar keyifli bir aksiyon sunsa da yaklaşık 5 saat süren oynanış süresi yüzünden listemizin biraz altında kalıyor. İndirim 9 Mart tarihinde sonlanacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı