Oyun

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (9-16 Mayıs)

Haftanın ve yılın çeşitli zamanlarında yaptığı indirimlerle oyuncuların güldüren Steam’in bu haftaki indirimlerinde önce çıkan oyunlara göz atalım. Fiyatına ve hikaye, eğlence, vaat ettiği süre gibi oynanış elementleri bakımından haftanın kaçırılmayacak, her oyuncunun kütüphanesinde bulunması ve tecrübe etmesi gereken 4 oyunu sizler için derledik.

DOOM Eternal – %25 indirimle 149,25 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (9-16 Mayıs)

Geçtiğimiz Mart ayının sonunda çıkış yapan DOOM Eternal bu hafta sürpriz bir indirimle karşımıza çıktı. İlk oyun sornası mekanı değiştiren Eternal’da cehennem orduları dünyayı istila etmeye başlıyor. Tekrardan Doom Slayer’ın yerine geçtiğimiz oyunda dünya ve şeytanlar arasında duran tek savunma hatta ise biziz. Şeytanların en çok korktuğu şey olan Doom Slayer ile boyutları arası iblis avına çıkıp dünyayı kurtarmaya çalışacağız. Aksiyonu bir an olsun bir durmayan oyunun metal müzikleri ise sizi atmosferin içine çekip alacak. İndirim 11 Mayıs tarihinde son bulacak.

The Surge – %75 indirimle 20 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (9-16 Mayıs)

Dark Souls oyunlarının başlattığı türün bir üyesi olan The Surge, Souls-vari oyunların arasından sıyrılmayı başarıp kendine has bir kimlik oluşturmayı başarıyor. Oynanış olarak Souls oyunlarının sunduğu her şeyi sunan The Surge’un hikayesinde, ilk iş gününde büyük bir felaketle ile karşılan bir adamı kontrol ediyoruz. Yaşanan felaket sonrası tamamen harap edilmiş bir bölgede üzerimizde gelişmiş teknoloji zırh ile uyandığımız oyunda tehlikeli robotik düşmanlarla çarpışacağız. İndirim 13 Mayıs tarihinde son bulacak.

Daymare 1998 – %70 indirimle 15 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (9-16 Mayıs)

Orijinal Resident Evil 2 oyunun geliştiricilerinin bir araya gelip ortaya koyduğu Daymare 1998, zor ölen düşmanları ve hayatta kalma ögeleriyle eski oyunların zorluğunu özleyen oyunculara hitap eden bir yapım. Birden fazla karakteri yönettiğimiz oyunda virüsün ortaya çıkmaya sebebini araştırmak için karantina altına alınmış tesisten tutun da sokaklara kadar birçok farklı mekanda aksiyon dolu anlar yaşayacağız. İndirim 11 Mayıs tarihinde son bulacak.

South Park™: The Stick of Truth™ – %75 indirimle 33,75 TL

Steam’de Kaçırılmayacak İndirimler (9-16 Mayıs)

Eğer sevilen dizi South Park’ın sıkı bir hayranıysanız bu oyunu zaten duymamış olma ihtimaliniz yoktur ya da duymuş ama almak için indirim bekliyorsanız bu fırsat tam size göre. South Park’ın kendine has absürd mizahını sıra tabanlı bir savaş sistemi, rol yapma ögeleri birleştirerek kendi South Park karakterinizi oluşturarak sizleri uzun soluklu bir maceraya davet eden South Park™: The Stick of Truth’u oynamanızı şiddetle tavsiye ederim. İndirim 11 Mayıs tarihinde sonlanacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı