Oyun

Super Mario 64 Oyununun 4K Destekli Sürümü Oluşturuldu

Nintendo 64 klasik oyunlarından olan Super Mario 64 oyununun 4K destekli PC sürümü oluşturuldu.

Mod yapımcıları bir süredir üzerinde çalıştığı Super Mario 64 oyununun 4K destekli sürümü PC platformu için yayınlandı. Super Mario 64 oyunu DirectX 12 ve native 4K destekli olarak PC platformunda oynanabiliyor.

Unreal isimli bir YouTube kanalı, PC platformunda oynanabilen Super Mario 64 oyununun 12 dakikalık bir oynanış videosunu yayınladı. Oyunun bu sürümü için bir emülatör gerekmiyor ve analog çubuklarla kamerayı hareket ettirebilmenizi sağlayan kontrol cihazı desteğine sahip.

Nintendo klasik oyunlarına dayanan diğer hayran yapımı oyunlarının aksine, Super Mario 64 oyununun bu versiyonu duyurulmamıştı. Yapılan bu hareket oyunun mod yapımcıları tarafından doğru bir hareket zira, Nintendo oyunu fark ederek linkleri yayından kaldırabiliyor. Ani bir çıkış hayranlara oyunu indirmeleri için zaman kazandırıyor. Oyunun linkleri de forumlarda açık bir şekilde dağıtılmıyor.

Super Mario Klasik Oyunları Switch’e Gelecek!

Nintendo, Super Mario 64 (1997) Super Mario Sunshine ( 2002 ) ve Super Mario Galaxy ( 2007) oyunlarının bu yıl içerisinde Nintendo Switch için yeniden yayınlamayı planlıyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı