Oyun

Switch, PS4, Xbox One ve PC’de Haftanın En İyi ve En Yeni Oyunları

Switch, PS4, Xbox One ve PC’de oyun oynamayı seviyorsanız ve yeni oyunları sürekli heyecanla takip ediyorsanız, bu hafta (13-19 Ekim 2019) yeni çıkan en iyi oyunları sizler için derledik.

1-Overwatch: Legendary Edition – 15 Ekim

Blizzard’ın kahraman atıcısının bu sürümü ana oyunla birlikte 15 bonus içeriyor. Yeni kahramanlar, oyuna ücretsiz olarak eklendiğinden, hemen içeri girebilir ve 31 farklı tank ve destek karakteri arasından seçim yapabilirsiniz. Legendary Edition ayrıca, henüz servise kaydolmamış olanlar için üç aylık Nintendo Switch Online çok oyuncu özelliği içermektedir.
Bir kahraman avcısı olarak Overwatch’ın kalitesi, savaşçılarına güven veriyor ve bu 21 kahraman, hem kişilik hem de tasarım açısından, oyuncuların hafızasında daha belirgin ve farklı yanlarından birini oluşturuyor. Sanat tasarımları, keskin bir görsel sözlüğü taşıyor. Yetenekleri, patlamalar, enerji kalkanları ve sonik enerji patlamaları ile çok boyutlu yangın söndürme sahnesi mevcut. Bir karaktere hakim olmak ve tamamen yeni birini denemek arasında cazip bir denge var.

2-The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition – 15 Ekim

The Witcher 3’ün bu versiyonunda Geralt’ın 2015 serüveni artı önceden yayınlanmış tüm DLC’ler ve iki gelişme bulunuyor: Hearts of Stone and Blood & Wine . 
The Witcher 3: Wild Hunt’ta kutsallar, her zaman saygısızlarla cenk halindedir yani güzellik her zaman kötüyle savaşır. Oyun, her zaman dünyasının fiziksel cazibesini içsel şiddeti ile karşılaştırdı ancak hiçbir zaman bu kadar kontrast, bu kadar rahatsız edici, bu kadar sarsıcı olmadı. Witcher 3’ün savaşın acımasız vahşiliğini çok detaylı olarak göstermesi sürpriz değil. Birçok oyun ekranını, kesik başlarla ve kanlı bağırsaklarla dolduruyor. Bu inanılmaz maceranın kişisel trajedileri canlandırması ve bu tür savaşların bu kadar olağanüstü olması The Witcher’i vazgeçilmez yapıyor.

3-Little Town Hero – 16 Ekim

Little Town Hero (Küçük Şehir Kahramanı), en çok Pokemon serisiyle bilinen Game Freak’ten geliyor. Bu RPG, kasabada vatandaşların ortaya çıkmaya başlayana kadar ayrılmadıkları, Küçük Şehir Kahramanı’nın dövüşü sergilenmeye başlıyor.  Ayrıca oyunun film müziği, Undertale’nin yaratıcısı Toby Fox tarafından bestelendi, müzik bu yüzden oyunu vazgeçilmez yapıyor.

4-Ring Fit Adventure – 18 Ekim

Ring Fit Adventure, Wii Fit’in takipçisidir, ancak gerçekten harekete geçmeniz için size daha fazla seçenek sunar. Ring Fit, alıştırmaları, oyun içi aksiyonlara dönüştüren sıra dışı bir Ring-Con çevre birimiyle birlikte geliyor. Macera modu, özel egzersiz çalma listeleri bulunuyor ve içerisinde mini oyunlar içermektedir.Macera modu ve mini oyunlar sayesinde Wii Fit’ten çok daha etkili bir antrenman sahası gibi görünüyor.
Oyunun merkezinde, sizi engeller, koleksiyon öğeleri ve düşmanlarla dolu bir dizi doğrusal aşamaya götüren Macera modudur. Bu seviyelerde manevra yapmak için, sol Joy-Con’ı bacağınıza bağlayın ve yerine oturtun; ne kadar hızlı koşarsanız, ekrandaki avatarınız o kadar hızlı hareket ediyor.

5-Plants vs. Zombies: Battle For Neighborville – 18 Ekim

Neighborville için savaş (Battle for Neighborville), Plants vs Zombies serisinin sonuncusudur ve bir kez daha yaşayan ölülere karşı, mücadele eden bitkilerin mücadelesini sunuyor. Bu giriş, hem bitkiler hem de zombiler için üç yeni sınıfın yanı sıra, iki birliğin daha güçlü bir birimde birleşmesini sağlayan yeni bir ekip oluşturma seçeneği içeriyor. Rekabetçi çoklu oyuncu modlarına geçebilir veya koordine içerisinde Neighborville’i keşfedebilirsiniz.
Ekim ayında, MediEvil dahil olmak üzere daha fazla sayıda gelecek vaat eden oyun çıkacak. Yeni Çıkanlar’ın bir sonraki bölümü, Call of Duty: Modern Warfare ve The Outer Worlds gibi bazı merakla beklenen yeni oyunları içerecek.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı