Oyun

Tam 11 Steam Oyunu Şu Anda Ücretsiz

Bazı bağımsız geliştiriciler, corona virüsü sebebiyle eve kapanan oyuncular için oyunlarını Steam üzerinden ücretsiz olarak dağıtmaya başladı. Tümü Steam üzerinden ücretsiz dağıtılan oyunları almak için elinizi çabuk tutun.

Tüm dünyayı etkisi altında alan ve ülkemizde de etkisini her geçen gün göstermeye devam eden corona virüsü sonucu insanlara virüsün yayılmasını engellemek için evde kal çağrısı yapılmıştı. Oyun dünyasını da bir hayli etkileyen corona virüsü sonucu neredeyse tüm geliştiriciler evden çalışamaya başlamıştı. Evden çalışan bazı bağımsız geliştiriciler evde kal çağrısına destekte bulunmak için oyunlarını Steam üzerinden kullanıcılara ücretsiz dağıtmaya başladı. Hesabınıza ekledikten sonra sizin olan oyunların tam listesi şöyle:

 • 1) Martian Law: 80’lerin arcade oyunların esinlenerek geliştirilen Martian Law, üzerinize düşen bombaları vurduğunuz retro bir oyun.
 • 2) Goat of Duty: Tepeden tırnağa silahlarla kuşanmış keçilerin amansız çatışmalarını konu alan Goat of Duty, arkadaşlarınızla eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz bir oyun.
 • 3) Between Two Castles – Digital Edition: Stratejik bir masa oyunu olan Between Two Castles’da kalenizi kurup arkadaşlarınıza karşı mücadele edebilirsiniz.
 • 4) The Deed: Arran Bruce adında bir varisi yönettiğimiz bu macera rol yapma oyununda, bir cinayet sonrası evimize dönüyoruz ve kendimizi karanlık bir hikayenin içinde buluyoruz.
 • 5) 200% Mixed Juice!: Ülkemizde pek rağbet görmeyen Asya pazarından bir oyun olan Mixes Juice, eski tür RYO sevenler için türde bir oyun.
Tam 11 Steam Oyunu Şu Anda Ücretsiz
 • 6) 100% Orange Juice: Mixed Juice gibi Asya pazarından bir oyun olan 100% Orange Juice, arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz anime karakterleri barındıran bir masa oyunu.
 • 7) UNI: Bölünmüş ekrandan arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz 40’dan fazla oyun sunan UNI içerisinde kovboy olup silahlarınızı çekebilir, yarışabilir, basketbol veya futbol oynayabilir ve daha birçok oyun keyfine varabilirsiniz.
 • 8) Drawful 2: En az 3, en fazla 8 kişiyle oynanan Drawful 2’yi oynamak için telefon ve tabletinizi kullanıp oynayabileceğiniz eğlenceli bir çizim bazlı parti oyunu.
 • 9) Simple Story – Alex: Alex adında ezik bir genci kontrol ettiğimiz oyunda macera, her zaman bir kahraman olarak isteyen karakterimizin gizemli bir tapınağa ışınlanmasıyla başlar.
 • 10) Nephise Begins: Hikaye anlatımının ve bulmacaların ön plana çıktığı oyunda bol bol dağ tepe gezecek ve çeşit çeşit şeyler toplayacaksınız.
 • 11) Barro: Şirin grafikleriyle ön plana çıkan Barro oldukça basit bir oyun. Arabanızı seçip yarışa giriyorsunuz, hepsi bu kadar.
Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

2 Yorum

 1. listedeki ilk 5 oyundan sadece işki bedava görünüyor. sonrakilere bakmaya gerek görmedim. bilgisayarı olan yazı yazıyor doğru mu yanlış mı umursamadan.

  1. Merhaba, yazının yazıldığı tarihte ücretsiz olan oyunları listelemiştik, ancak kampanya süresi dolduğu için ücretsiz değiller. Güncel kampanyaları kaçırmamak için bildirimlerimize abone olabilirsin, sevgiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı