Oyun

TCL Plex Tanıtıldı!

Mobil platformlar üzerinde en çok oynanılan oyun olan PUBG Mobile 10. Sezon güncellemesi yayınlandı. İşte yeni güncelleme ile birlikte gelen yeni özellikler. 

Mobil platformlar üzerinde en çok oynanan battle royale türü oyunu olan PUBG Mobile’da bugün itibariyle yeni sezon başladı. Yeni sezonda PUBG Mobile oyuncuları pek çok yeni içeriğe sahip olabilecek. 

PUBG Mobile’ın kıyamet temalı sezonu PUBG Mobile 10. Sezonu başladı. PUBG Mobile’ın yayınlanan 0.15.5 güncellemesiyle birlikte gelen sezon “Kıyamet” temasını işliyor. Yeni güncelleme eski sürümlere göre daha fazla yer kaplayacağı için PUBG Mobile geliştiricileri uygulamayı kurmadan önce cihazınızda açmanız gereken yer boyutu ile ilgili açıklama yazısı yayınladı. Yayınlanan yazıya göre iOS kullanıcıları cihazlarında yaklaşık 0.24 GB ek alan açmaları gerekirken Android kullanıcıları için ise ek 0.21 GB alan isteniyor. Eğer ki PUBG Mobile’ın eski sürümünü kullanıyorsanız yeni sürüm kullanan arkadaşlarınız ile aynı maçta yer alamayacağınızı hatırlatmakta yarar var. Son olarak PUBG Mobile’ın yeni güncellemesini 8 Kasım ile 14 Kasım tarihleri arasında yaparsanız ve oyuna giriş yaptığınız takdirde PUBG Mobile’dan 20 Silver, 2.000 BP ve 1 Blue Glider Trail ücretsiz olarak hesabınıza eklenecek. 

PUBG Mobile 10. Sezon Başladı

PUBG Mobile 10. Sezonu ile birlikte kıyamet sonrası bir sezon bizleri bekliyor. Furry of the Wasteland oyunculara yeni ödüllerin yanında PUBG Mobile Royale Pass’i de hediye etme imkanı sunuyor. PUBG Mobile’ın yeni güncellemesiyle birlikte PUBG Mobile Royale Pass, için arayüz iyileştirmeleri yapılıyor. Yeni güncelleme ile birlikte PUBG Mobile’ın en çok sevilen modlarından olan Team Deathmactch moduna yeni bir harita getiriyor. Ruins isimli yeni PUBG Mobile Deathmatch haritası yağmur ormanlarının içerisinde yer alan, gizemli antik kalıntılar arasında yer alan bir alanda bulunuyor. 

Yeni güncelleme ile birlikte gelen yeni silah ise MP5K oluyor. PUBG Mobile geliştiricileri yeni silahın sadece Vikendi haritasında bulunduğunu aktarıyor. Yeni silah PUBG Mobile oyununda daha önceden bulunan Vector silahının yerine geliyor. Yeni güncelleme ile birlikte ayrıca sadece Vikendi haritasına özel olacak yeni araç Zima’da oyuna ekleniyor. 

PUBG Mobile yeni güncellemesini App Store ve Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilir ve yeni sezonu heyecanı yaşayabilirsiniz. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı