Oyun

Teamfight Tactics Android ve iOS İçin Çıkış Yaptı

Riot Games tarafından geliştirilen ve League of Legends evreninde geçen Teamfight Tactics mobil platformlar için çıkışını gerçekleştirdi. Oyun Android ve iOS platformlarına yeni içeriklerle birlikte geldi.

Ülkemizde çok büyük çapta sadık bir kitlesi bulunan Riot Games, geçtiğimiz sene Valorant gibi League of Legends evreninde geçen yeni oyunlar geliştireceklerini açıklamıştı. Bu oyunlardan biri olan Teamfight Tactics takip edenlerin bileceği üzere daha önce geride bıraktığımız senin Haziran ayında PC oyuncularıyla buluşmuştu. PC ile çapraz platform desteği ile birlikte çıkış yapan oyun, oyunculardan olumlu dönütler almayı başardı.

League of Legends karakterleri mobil platformlara geldi

Bilmeyenler için Teamfight Tactics’de League of Legends’in çeşitli şampiyon yelpazesinden seçtiğiniz şampiyonlarla kendimize bir takım oluşturuyoruz ve rakibimizle kıyasıya bir mücadeleye girişiyoruz. Taktiksel oynanış mekaniklerinin ön plana çıktığı oyunda takımınızla kendinizi savunurken arenada ayakta kalan son oyuncu olarak rakibinizi alt etmeniz gerekiyor. Rastgele gelen şampiyonlar ve her maç gelişen farklı olaylar neticesinde tekrara düşmeyen oyun mobil oyun severleri bir hayli memnun edecek gibi duruyor.

Teamfight Tactics Android ve iOS İçin Çıkış Yaptı

Dereceli maçlara da ev sahipliği yapan oyunun başarılı bir eşleştirme sistemi bulunuyor. Her oyuncu dereceli maçlarda aldığı sonuçlara göre Demir derecesinden Şampiyon derecesine kadar yükselebiliyor. Çapraz platform desteğiyle birlikte mobil platformlara çıkış yapan Teamfight Tactics bu anlamda kullanıcılara güzel bir rahatlık sunuyor. Telefonunuz veya tabletinizde PC veya Mac üzerinden oyunu oynayan arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakitler geçirebilme fırsatınız olmasının yanı sıra hesap aktarımı olması da oyunun hanesine bir artı puan yazıyor diyebiliriz. Eğer oyunu PC veya Mac üzerinden oynadıysanız hiçbir ilerlemenizi veya oyun içi mağazadan aldığınız içerikleri kaybetmeden oyuna mobil platform üzerinden kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Teamfight Tactics’in Sistem Gereksinimleri

Oldukça başarılı bir şekilde mobil platformlara port edilen oyunu oynayabilmek için mobil cihazınızın belli başlı bazı sistem özelliklerini karşılaşması gerekiyor. Android kullanıcılarının Teamfight Tactics’i oynamak için cihazlarının Android 7 veya üstü bir işletim sistemine, en az 1.5 GB’lık Ram’e, 64-bit’lik yonga setine, en az 3.0 OpenGL ES’e ve arm64-v8a veya x86_64 türünde işlemciye sahip olması gerekiyor. iOS kullanıcıları ise iOS 9.0 veya daha üstü bir işletim sistemine sahip iPhone 5S ve üstü, iPad Air ve üstü, 6. Nesil iPod Touch cihazlarından birine sahip olması oyunu oynamak için yeterli.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı