Oyun

Terraria 1.4 Güncellemesi Mobile Geliyor

Geçtiğimiz haftalarda çıkış yapan Terraria 1.4 Journey’s End güncellemesi ile son güncellemesini alan Terraria’yı PC oyuncuları oynamaya devam ediyor. Ancak işin mobil platformdaki kullanıcılar ise bu güncellemenin ne zaman geleceğini merak ederken geliştiricilerden yanıt gecikmedi.

Binlerce PC ve konsol oyuncusu şu sıralar Terraria’da en iyi eşyaların peşinde koşarken, mobil oyuncular hala daha çıkış yapan en sonki güncellemeye ne zaman erişeceklerini merak edip duruyordu. Journey’s End adı verilen Terraria’nın son güncellemesi ile birlikte oyunun 9. Yılı kutlanmak için birçok açıdan güncellendi. Journey ve Master mod adı verilen iki yeni mod, iki yeni bölüm sonu canavarı, bir canavar sözlüğü, golf oyunu ve çok daha fazlası oyuna eklenmişti. Geliştiriciler mobil oyuncuların bu sorusunu duymuş olacak ki geliştiriciler mobil oyunculara güzel haberi verdi, Journey’s End 1.4 güncellemesi mobil platformlara geliyor.

Az önce yukarıda belirttiğimiz gibi PC ve konsol oyuncuları yeni çıkan güncellemenin keyfini bir süredir sürüyordu ancak oyunu mobil platformda oynayan oyuncular 1.3 güncellemesini oynamaya devam ederken en yeni güncellemenin ne zaman geleceğini merak ediyordu. Oyunun mobil sürümü konsol ve PC sürümünün yaklaşık 5 yıl gerisindeydi. Neyse ki resmi Terraria forumlarından yapılan duyuru ile müjdeli haber mobil oyunculara da verilmiş oldu. Kontrolcü desteği ve özelleştirme güncellemesinden sonra gelecek olan bir sonraki güncelleme 1.4 güncellemesi olacak. Geliştiriciler yaptıkları açıklamada, “Mobil platformlarda bir sonraki güncelleme ile 1.3.0.7 sürümünden 1.4. geçerek büyük bir adım atmış olacağız. Beş yıllık güncelleme tek bir güncelleme ile birlikte gelecek,” ifadelerini kullanarak mobil oyuncuların yakın zaman içinde yeni güncellemenin keyfini süreceğini duyurmuş oldu.

1.4 güncellemesinin bir süre gelmeyecek olması ve henüz ortada bir çıkış tarihi olmaması mobil oyuncuların bir süre daha 1.3 güncellemesi ile oynaması gerektiği anlamına geliyor. Ancak oyunu oynamak herkes için 1.4 güncellemesinin gelerek mobil oyuncuların da PC oyuncuları gibi aynı içerikleri tecrübe edecek olacağını bilmek güzel. PC oyuncuları çoktan Journey ve diğer modlara dalmış gitmişken, birçok mobil oyuncu aynı tecrübeyi yaşamak için sırada bekliyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı