Oyun

The Elder Scrolls : Blades Switch İçin Ücretsiz Olarak Yayınlandı

Oyuncuların severek oynadığı oyunların başında gelen The Elder Scrolls evreninde geçen ve oynaması ücretsiz oyunlardan birisi olan The Elder Scrolls : Blades oyunu Nintendo Switch platformu için çıktı. Oyun ücretsiz olarak Nintendo sShop üzerinden indirilebiliyor.

Ünlü oyun stüdyolarının başında gelen Bethesda’nın sevilen oyunlarından birisi olan The Elder Scrolls serisinin oyuncuların gönlündeki yeri hep ayrı olmuştur. Oynaması ücretsiz oyun olan serinin The Elder Scrolls : Blades oyunun The Elder Scrolls evreninin oyunlarından sadece birisi. Nintendo Switch platformuna gelen oyun, ücretsiz olarak oynanabiliyor.

The Elder Scrolls : Blades oyununda oyuncular çeşitli bölgelerde adım adım gezerek karşılarına çıkan yaratıklarla boğuşuyor. Oyuncuların diğer bir amacı ise kendi krallıklarını kurmak. Nintendo sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre oyuncular Quick – Start Edition’ı alarak da başlayabiliyor. Bu paket içerisinde oyun içi eşyalar bulunuyor.

Oyunu ayrıca diğer platformlar üzerinden aldıysanız Nintendo Switch üzerinden kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Oyun platformlar arası kayıt ve birlikte oynama desteğine sahip. Oyunun Switch için yayınlanan sürümünde görev yapma, şehirler inşa etme ve arena savaşları ile ustalık gibi özellikler yer alıyor.

İlk olarak bir mobil oyun olarak tasarlanan oyun, App Store ve Google Play Store’da yayınlanmıştı. Ortalamanın üstünde bir oyun olarak değerlendiğine The Elder Scrolls : Blades oyunu, serinin diğer oyunları kadar popüler olamadı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı