Oyun

The Masquerade Bloodlines 2’dan Yeni Fragman Geldi

Uzun süredir hayranlar tarafından merakla beklenen The Masquerade Bloodlines 2’ın yeni fragmanı Inside Xbox etkinliğinde duyuruldu. Oldukça ürkütücü bir havaya hakim olan fragman sonrası hayranların oyuna karşı olan heyecanı arttı.

Dün gerçekleştirilen Xbox Series X etkinliği sırasında birçok yeni duyuru ve üçüncü parti geliştiricilerden gelen çeşitli haberler paylaşıldı. Gelen haberlerden biri de serinin hayranları tarafından uzun bir süredir beklenen Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 ile ilgiliydi. Inside Xbox etkinliği sırasında geliştirici Paradox Interactive, Vampire serisinin yeni oyununa ait yeni bir fragmanı oyuncularla buluşturdu. Normal şartlar altında geçtiğimiz Mart ayında çoktan piyasadaki yerini almış olması planlanmış oyun ne yazık ki 2020’nin ilerleyen aylarına ertelenmişti. Yayınlanan videosu sonrası oyun hakkında bizi bilgiler verilse de geliştiriciler çıkış tarihi hakkında herhangi bir bilgi vermedi. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 için yayınlanan yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yukarıdaki fragmandan da anlaşılabileceği üzere çıkış tarihi açıklanmayan Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2’ın Xbox Series X için de konsolun güçlü donanım özellikleriyle etkileyici grafiklerle çıkış yapacağı duyuruldu. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2’de kan emici bir vampir olarak geceleri Seattle’ı istediğimiz şekilde keşfedebileceğiz. Yayınlanan video da hem şehirden hem de oynanıştan çok az kısımlar gösterilmiş fakat oynanış olarak gösterilen kısımlardaki hareket kabiliyetleri ve diğer yeteneklerle oldukça havalı animasyonların oynanışına yedirildiğini görüyoruz. Hemen hemen on beş sene önce çıkmış olan ilk oyun sonrası ikinci oyunun birçok oyuncuyu seriyle tanıştıracağı düşünüldüğünde oynanışa önem verilmesi anlaşılabilir bir durum.

Oyun hakkındaki gelişmeleri takip edenlerin bileceği üzere geçtiğimiz E3 2019’da Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2’ın bir oynanış demosu paylaşılmıştı. Bu demoda oyunun oyunculara neler sunacağı gösterilmişti. Yeni video da göz önüne bulundurulduğunda ilk oyunda yaptığımız hemen hemen her şeyin yeni oyunda modern görseller ve oynanış elementleriyle tekrar yapabileceğiz gibi duruyor. Vampir topluluğu arasında yavaş yavaş yükseleceğimiz oyun hakkında daha fazla bilginin ilerleyen haftalarda Paradox Interactive açıklandı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı