Oyun

Titanfall 3 Bekleyenlere Kötü Haber

Titanfall geliştiricisi Respawn Entertainment’ın baş ismi Vince Zampella, stüdyonun uğraştığı son projeler hakkında bilgiler verdi. Titanfall sersinin durumuna da değinen tecrübeli isim şu anda herhangi bir Titanfall oyunu geliştirmediklerini söyledi.

Respawn Entertainment geçtiğimiz yılda birçok değişimden geçti. 2016 senesinde Titanfall 2’yi piyasaya sürdükten sonra Electronic Arts çatısı altına giren şirket, o günden beri önce Apex Legends ardından da Star Wars Jedi: Fallen Order oyunuyla ilgilendi. Respawn’ın hayatına farklı oyunlarla devam etmesine rağmen şirketin sadık hayranları hala daha yeni bir Titanfall oyunu umuduyla şirketten gelecek güzel haberleri bekliyordu. Fakat dün, Respawn Entertainment’in kurucusu ve baş ismi Vince Zampella, Titanfall 3 bekleyenler kullanıcılar için kötü haberler içeren şirketin güncel durumu hakkında açıklama yaptı.

Titanfall 3 Bekleyenlere Kötü Haber

IGN’ye konuşan sektörün tecrübeli ismi Vince Zampella, şu anda herhangi bir Titanfall oyununun geliştirmede olmadığını resmi bir şekilde doğrulamış oldu. “Ama Titanfall her zaman elimizin altında,” diyen Zampella, şirketin Titanfall defterini tamamen kapatmadığını ve ilerleyen yıllarda, özellikle ikinci oyunuyla hikaye anlamında oyuncuların beğenisini toplayan serinin tekrardan karşımıza çıkabilme ihtimalinin hep olduğunu belirtmiş oldu. Ancak güncel duruma bakarsak, evet, şu anda Titanfall 3 geliştirilmiyor. Ve görünüşe bakılırsa da bir süre daha geliştirilmeyecek. Ancak Zampella’nın yaptığı açıklamanın dışında başka bir sürpriz daha yok değil.

Geçtiğimiz günlerde EA’in CEO’su Andrew Wilson, tıpkı Zampella gibi şu anda Respawn’ın Titanfall 3 üzerinde çalışmadığını söylese de yeni özel bir Titanfall deneyiminin şu anda geliştirilme aşamasında olduğunu söylemişti. Her ne kadar Zampella’nın yaptığı son açıklamayla EA CEO’sunun açıklamaları çelişse de, Respawn stüdyosu başka bir proje ile uğraşırken EA’in başka bir stüdyoya yeni bir Titanfall oyunu emanet etmiş olma ihtimali var. Respawn Entertainment her ne kadar odağının tamamını Apex Legends’a vermiş olsa da EA’in Titanfall adını yeni nesilde de karşımıza çıkartarak unutmamasını sağlamak gibi bir amacı var gibi gözüküyor. Bakalım ilerleyen günlerde bu “özel” Titanfall deneyimi hakkında bir duyuru gelecek mi hep birlikte göreceğiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı