Oyun

Tom Holland, Uncharted Filmi Hakkında Konuştu

Uncharted filminin yıldızı Tom Holland, dün yapım sürecine ertelenme kararı gelen film hakkında açıklamalarda bulundu. Ünlü oyuncunun yaptığı açıklamaya bakılırsa filmin beyaz perdeye gelmesini bir süre daha bekleyeceğiz gibi duruyor.

Playstation platformunun en güçlü markalarından olan ve oyun sektöründe çıkardığı her oyunla başarı bir ivme çizen Uncharted oyunlarının film adaptasyonu için oyuncular bir hayli heyecanlıydı. Video oyunlarının beyaz perdeye uyarlanmasından sonra ortaya çıkan ürün pek fazla oyuncuyu memnun etmese de, Nathan Drake’in oyunlardaki film tadındaki maceraları birçok oyuncuyu umutlandıran yegane bir unsurdu. Ancak film yapım sürecine pek iyi başlayamamış, yönetmen üstüne yönetmen değiştirmesi sonucu birçok erteleme kararı almak zorunda kalmıştı. Filmin baş rolleri de belirledikten sonra çekimlere tam başlanacağı düşünülürken bu sefer de yapıma corona virüsü engeli takıldı.

Tom Holland ertelenme kararı sonrası açıklama yaptı

Wuhan’dan başlayarak tüm dünyaya yayılan corona virüsü eğlence sektörünü daha ilk günlerden etkilemeye başlamıştı. Büyük oyun etkinlikleri iptal edilmiş, oyunların çıkışı ertelenmiş, sinema ve dizilerin de yapım süreçleri virüsün yayılmasını önlemek amacıyla durdurulmuştu. Takip edenlerin hatırlayacağı üzere yapım süreci durdurulan filmler kervanına dün de Uncharted filmi katılmıştı. Berlin’de başlanması planlanan çekimlerin durdurulması sonrası ise filmde genç Nathan Drake’i canlandıracak olan, Marvel Sinematik Evreni’nden tanıdığımız Örümcek Adam, Tom Holland filmin ertelenmesi konusunda bazı açıklamalarda bulundu.

Tom Holland, Uncharted Filmi Hakkında Konuştu
Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu

Filmin baş rolünü Victor Sullivan’ı canlandıracak olan, Nişancı, Spenser Kanunları, Ayı Ted, Bitik Şehir filmlerinden tanıdığımız Mark Wahlberg ile birlikte paylaşan Tom Holland, çekimlerin ilk gününü tamamladıklarını fakat ertesi gün çekimlerin durdurulduğunu söyledi. Ünlü yıldızın yaptığı açıklamaya bakılırsa, Berlin’de gerçekleştiren çekimlerin ilk gününden sonra Alman hükumeti corona virüsün yayılmasını önlemek için harekete geçmiş ve stüdyoyu kapatmış gibi duruyor. Her ne kadar filmin bir kez daha ertelenmesi Uncharted hayranlarını üzse de, alınan bu karar olağanüstü günler yaşadığımız şu günlerde küresel mücadeleye uygun bir hareket gibi gözüküyor.

Uncharted filminin vizyon tarihi henüz belli değil

Uncarted filmi için stüdyo henüz bir vizyon tarihi paylaşmış değil fakat serinin hayranları yapım sürecinin mümkün olan en kısa sürede başlayıp filmin vizyona girmesini umut ediyor. Bu arada filmi beklemek istemeyen oyuncular, Uncharted oyunlarını oynayarak film tadında maceralarla evde geçirdiğimiz şu günleri bir nebze olsun heyecanlandırabilir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı