Oyun

Troy Baker Oyuncuları Heyecanlandırdı

The Last of Us ve Batman Arkham: Origins oyunlarında seslendirme sanatçısı olarak yer alan Troy Baker oyuncuları heyecanlandırdı. Kendi Twitter hesabı üzerinden attığı bir tweet ile bazı büyük haberlerin duyurulacağını söyleyen Baker, oyuncular arasında söylentilerin oluşmasına yol açtı.

Aralarında The Last of Us 2, Batman Arkham: Origins, Middle-Earth: Shadow of Mordor/War, Uncharted: A Thief’s End, Death Stranding ve daha birçok oyunda karakterlere ses veren Troy Baker oyuncular tarafından oldukça sevilen biri olmayı başardı. Twitter hesabını etkin olarak kullanan ve oyuncularla sürekli iletişim halinde olan Baker, kendi hesabı üzerinden paylaştığı bir tweet ile takipçilerini ve oyun dünyasını heyecanlandırdı. Atılan tweetin zamanlaması oyuncular arasında The Last of Us 2 hakkında yeni haberler duyurulacağını dair söylentilere yol açtı.

Troy Baker büyük haberlerin yolda olduğunu müjdeledi

Öncelikle Baker’ın attığı tweeti oyunlarla bağlamadan önce aktörün The Last of Us 2’den önce ve sonra birçok oyunda görev yaptığını ve sadece ses sanatçılığı yapmadığını siz değerli takipçilerimizle paylaşalım. Başarılı ses sanatçısının ayrıca birkaç müzik albümü bulunuyor ve Retro Play adında, Uncharted serisinden tanıdığımız Nathan Drake’i seslendiren Nolan North ile birlikte oyunlar oynadığı bir YouTube kanalı bulunuyor. Troy Baker’ın attığı tweetin bu veya başka işleriyle de alakalı olabileceğini söyleyerek oyunlar ile nasıl alakalı olabileceğine geçelim.

Troy Baker Oyuncuları Heyecanlandırdı
Joker – Batman Arkham Origins

Troy Baker’ın attığı tweet çok uzun bir metin veya bilgi içermiyor. Bazı büyük haberler yakın zamanda geliyor. Beni takipte kalın diyerek yakında gerçekleşecek bazı duyuruların habercisi oldu ve birçok oyuncunun tahminlerde bulunmasına yol açtı. Bu tweet sonrası bazı hayranlar direk olarak The Last of Us 2 hakkında yeni bilgilerin duyurulacağını düşünürken, Baker’ın müzik kariyeri ile ilgilenen hayranları ise yeni bir albümün yakında gelebileceğini öne sürdü. Troy Baker attığı tweet sonrası herhangi bir yorumda bulunmasa da hayranlar bu tweet hakkında çeşitli iddialar öne sürmeyi bırakmadı.

Batman Arkham Origins’in devamı mı geliyor?

The Last of Us 2 ve müzik albümü dışında oyuncular tarafından ortaya atılan bir iddiaya göre uzun zamandır dedikoduları dolaşan ve Warner Bros Montreal cephesinin de sık sık atıfta bulunduğu Batman Arkham Origins’in devam oyunu hakkındaydı. Oyuncular, Origins’de Batman’in ezeli düşmanı Joker’i seslendiren Baker’ın yeni oyunda da Joker olarak tekrar karşımıza çıkabileceğini iddia etti. Bakalım ilerleyen günlerde Troy Baker’ın attığı bu tweet hangi duyuruları beraberinde getirecek hep beraber göreceğiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı