Oyun

Tüm Zamanların En İyi PSP Video Oyunları

Burada platformun oynanabilir vuruşlarına odaklanacağız, tabii ki hâlâ o sırada olduğumuz gibi PSP’nin çoğunun tadını çıkarmaya devam edeceğiz. Dolayısıyla, size PSP’nin tüm zamanlarının en iyi hitini göstereceğiz. Bu yüzden, şimdi çok zaman kaybetmeden başlayalım ve aşağıda belirtilen tüm listeyi inceleyelim.

PSP Video Oyunları

Gran Turismo

Gran Turismo PSP için seçkin oyunlardan biri olduğundan, sıralamada daha yüksek görünmesi gerekiyor. Karşılaştıracak çok şeyi olmasa da, eğer hala biraz hız yaşamak istiyorsanız, o zaman bunu yapacak en iyi başlıklardan biri.

Wipeout Pulse

Wipeout Pulse, zaten tükenmiş olan Studio Psygnosis’in en iyi eserlerinden biridir. Heyecan verici bir fütüristik yarış hızını yaşamak istiyorsanız sanki bu başlık tam size göre. PSP’nin en iyi bilinen ve en iyi oyunlarından biri.

Tekken: Dark Resurrection

Tekken 6’nın taşınabilir versiyonu ünlü olmasına rağmen, ancak Karanlık Diriliş PSP için en iyi dövüş oyunlarından biri olarak kabul edilir. Grafiksel olarak platformun gerçekliğini ve kontrolünün mükemmelliğini gösterdi.

Daxter

Şaşkın Daxter’ın başrol oynadığı bu macerada, tabii ki Yaramaz Köpek çılgınlığını yükselten üçlemenin ortak yıldızı olan PSP için ilk kaliteli platformları sundu.

Metal Gear Solid: Peace Walker

Peace Walker, onu PSP en iyi oyunları arasındadır. Ve sadece grafik bölümünün bile HD baskınlarının gösterdiği gibi kendi ışığıyla parlamasına yardımcı olmadı. Dolayısıyla, eğer bir PSP tutuyorsanız, o zaman bu oyunu bir kez denemelisiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı